חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים  מלונות

מזג אוויר בלוס אנג'לס

מזג אוויר בלוס אנג'לס

לוס אנג'לס עונות שנה

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

מזג אוויר בלוס אנג'לס

תחזית שנתית, עונות שנה, מתי מומלץ לטוס, משקעים,חם/קר,איפה מומלץ לשהות,עונות מומלצות לפי חודשים

לוס אנג'לס היא אחת הערים המתויירות בעולם מדי שנה מבקרים בה מיליוני תיירים מכל רחבי העולם, הם מגיעים כדי לחוות את האטרקציות הרבות שיש לעיר הסרטים והקולנוע הבינלאומית, מזג האוויר של לוס אנג'לס הוא גם פקטור משמעותי לתיירים הרבים מפני שרוב השנה מזג האוויר נעים.

מזג האוויר בלוס אנג'לס מזכיר את מזג האוויר הישראלי, כאשר עונת החורף היא קלילה ומתונה עם יחסית מעט משקעים, בעונת הקיץ יש טמפרטורות גבוהות וחם מאוד, עונות המעבר של לוס אנג'לס נחשבות לנוחות, אם זאת חשוב להבין שלוס אנג'לס היא עיר ענקית ובהחלט יכולים להיות הבדלים במזג האוויר בין מחוז למחוז.

לוס אנג'לס מזג אוויר

עונות השנה בלוס אנג'לס

קיץ – עונת הקיץ בלוס אנג'לס היא בי החודשים יולי עד ספטמבר, הטמפרטורה הממוצעת נעה בין 32 מעלות ביום ל 18 מעלות בלילה, העונה מאופיינת ברוחות יבשות וחמות ממדבר קליפורניה הסמוך לעיר, באזורים של ערי החוף, סנטה מוניקה וגם וניס ביץ' יש מזג אוויר נוח יותר בשל הקרבה לאוקיינוס.

בחלק הפנימי של לוס אנג'לס והאזור של מרכז העיר מזג האוויר חם יותר והלחות גבוהה יותר באזורים אלה בעונת הקיץ, האזור של סן פרננדו נחשב לחם ביותר מפני שהוא מוקף לגמרי בגבעות והרים אשר חוסמים את זרימת האוויר.

חורף – עונת החורף בלוס אנג'לס היא בין החודשים דצמבר למרץ, הטמפרטורה הממוצעת לעונה זו היא בין 7 מעלות בלילה ל 17 מעלות במשך היום לעיתים רחוקות הטמפרטורות קרות יותר, באזור של סן פרננדו חם יותר הטמפרטורות הממוצעות ביום יכולות להגיע ל 20 מעלות.

בעונת החורף יש גשמים בלוס אנג'לס אך הם לא מסודרים, יכול להיות שבוע של גשם רצוף ואז הפסקה של שבועיים, הרוחות המדבריות נמשכות גם בעונת החורף מה שיכול לגרום לטמפרטורה מדי פעם לזנק ל 25 מעלות.

סתיו – עונת הסתיו בלוס אנג'לס היא עונה קצרה יחסית היא נמשכת מאוקטובר עד נובמבר, מזג האוויר בעיר נעים מאוד כאשר הטמפרטורה לא יורדת מ 16 מעלות, הטמפרטורה הממוצעת נעה בין 25 ל 30 מעלות.

עונת הסתיו מאופיינת בשינויים של מזג אוויר, יכול להיות שבוע חם עם טמפרטורות גבוהות מהממוצע ולעיתים גם יכול להפתיע אתכם גשם, עונת הסתיו נחשבת לעונה מצוינת לטייל בלוס אנג'לס כאשר עדיין לא חם מדי.

אביב – בדומה לסתיו גם עונת האביב של לוס אנג'לס היא קצרה יחסית, האביב מתחיל באפריל והוא נמשך עד אמצע יוני, מזג האוויר משתנה בהדרגה והחורף מתחיל לדעוך עם הרבה פחות גשמים וטמפרטורות גבוהות יותר.

בתחילת האביב הטמפרטורה הממוצעת נעה בין 10 ל 15 מעלות, ולקראת חודשי מאי הטמפרטורה כבר מגיעה ל 25 מעלות, יש גם ימים שהטמפרטורות מטפסות ל 30 מעלות לקראת תחילת עונת הקיץ, השילוב של מזג האוויר המתחמם וזרמי אוויר מהאוקיינוס יכולים בתקופה זו לגרום ערפל וגשם קל.

מה הזמן הטוב ביותר לבקר בלוס אנג'לס

כדי לענות על השאלה מתי הזמן הטוב ביותר לבקר בלוס אנג'לס יש להבין תחילה מהו אופי הטיול שלכם, מבחינת עונות השנה הזמן הטוב ביותר הוא עונות המעבר תחילת הסתיו החל מאוקטובר וסוף האביב מאי יוני, אם אתם מעוניינים לבקר בעונת הקיץ אתם יכולים לברוח מהשמש הלוהטת, ולבקר באזורי החוף שם מזג האוויר נוח יותר.

החודשים המומלצים ביותר לביקור בלוס אנג'לס מבחינת מזג האוויר הם, מרץ, אפריל, ספטמבר, אוקטובר ותחילת נובמבר, מכיוון שהם בדרך כלל ימים חמים ופחות צפופים מעונת הקיץ אשר נחשבת לעונת שיא התיירות של לוס אנג'לס.

עונת שיא התיירות היא בחודשים יוני, יולי ואוגוסט, החודשים הקרים ביותר הם ינואר ופברואר, ובאופן טבעי אלה ימים בהם יש הרבה פחות תיירים בעיר, על אף שעונת החורף בלוס אנג'לס לא גשומה במיוחד, 

אם אתם מתכננים להגיע ללוס אנג'לס עם הילדים ולבקר איתם באטרקציות כמו למשל יוניברסל סטודיו או דיסניוורלד מומלץ לנסוע בעונת הסתיו או החורף אז מזג האוויר לא חם מדי ולא קר מדי וגם יש פחות עומסים. 

מזג האוויר בלוס אנג'לס לפי חודשים, משקעים וטמפרטורה ממוצעת

מזג האוויר בלוס אנג'לס בינואר

– ינואר הוא אחד החודשים הקרירים של השנה בלוס אנג'לס, עם טמפרטורות נמוכות של 11 מעלות בלילה עד 21 מעלות ביום, ממוצע הגשמים בינואר הוא סך הכל ארבעה ימים, מומלץ לארוז מעיל ובגדים חמים אם זאת מומלץ לארוז גם בגדים נוחים.

מזג האוויר בלוס אנג'לס בפברואר

– הטמפרטורות הממוצעות בפברואר דומות מאוד לינואר, הטמפרטורה הממוצעת היא בין 12 ל 20 מעלות, עם ממוצע של חמישה ימים גשומים, סוף פברואר מסמל בדרך כלל את סוף החורף, אך עדיין מומלץ לארוז מעט בגדים חמים ומטרייה.

מזג אוויר בלוס אנג'לס במרץ

– הטמפרטורות בלוס אנג'לס מתחילות להתחמם בעיקר לקראת סוף חודש מרץ, עדיין יש סבירות גבוהה יחסית לגשם פה ושם והערבים עשויים להיות קרירים, מרץ זוהי תחילת הפריחה וזהו זמן מצוין להתרשם ממקומות כמו הגן הבוטני, עם טמפרטורות ממוצעות בין 13 עד 21 מעלות, מומלץ לארוז ז'קט קליל ומעט בגדים ארוכים.

מזג האוויר בלוס אנג'לס באפריל

– הטמפרטורות ממשיכות לעלות בחודש אפריל עם ממוצע גבוה של עשרים ושתיים מעלות ויום גשם אחד בודד, אפריל נחשב לאחד החודשים הטובים ביותר לבקר בלוס אנג'לס, על אף שחופי הים מעט קרירים יש המון מה לעשות בעיר בחודש זה, מומלץ לארוז בגדים קלילים, בשעות הערב עשוי להיות מעט קריר.

מזג אוויר בלוס אנג'לס בחודש מאי

– הטמפרטורות של חודש מאי ממשיכות לעלות מעט יותר עם טמפרטורות יומיות ממוצעות בין 14 עד 23 מעלות, מאי נחשב לחודש מצוין לבקר בלוס אנג'לס מזג האוויר מושלם עדיין לא חם מדי וכבר לא קר, העיר עדיין לא עמוסה בתיירים, זמן מושלם לטייל באחד מהמסלולים המדהימים של לוס אנג'לס.

מזג האוויר בלוס אנג'לס ביוני

– חודש יוני הוא ההתחלה הרשמית של עונת הקיץ בלוס אנג'לס, זוהי גם התקופה בה יש ערפל החוף שמופיע הרבה יחסית בחודש יוני, הטמפרטורה הממוצעת נעה באזור של 26 מעלות, זוהי גם תקופה שמתחילים להגיע לעיר המון תיירים לכן מומלץ לתכנן את הימים שלכם מראש מפני שיכול להיות תורים ארוכים באטרקציות השונות.

מזג האוויר בלוס אנג'לס ביולי

– יולי הוא חודש מצוין לנפוש על חוף הים של לוס אנג'לס, יולי הוא אחד החודשים הטובים ביותר לבקר בעיר עם תנאי מזג אוויר מעולים וטמפרטורה ממוצעת של 28 מעלות, זוהי תקופת שיא מבחינת האטרקציות הרבות שיש לעיר להציע, מומלץ לארוז בגדים קלים וקצרים.

מזג האוויר בלוס אנג'לס באוגוסט

– חודש אוגוסט, הוא אחד החודשים החמים ביותר בלוס אנג'לס, בדומה לחודש יולי זהו חודש מעולה לבילוי על חוף הים המקסים של לוס אנג'לס עם טמפרטורות ממוצעות של 30 מעלות, כמו כן בחודש אוגוסט מתקיימים מספר פסטיבלים מעולים, זהו חודש מושלם לאטרקציות ימיות והמימיות הרבות של לוס אנג'לס, מומלץ לארוז בגדי קיץ.

מזג האוויר בלוס אנג'לס בספטמבר

– מזג האוויר בספטמבר דומה מאוד לאוגוסט, עם ממוצע גבוה של 30 מעלות, לקראת סוף ספטמבר ניתן להרגיש ירידה חדה יחסית של תיירים בעיר, לכן תוכלו למצוא מחירים ודילים לא רעים באותה תקופה.

מזג האוויר בלוס אנג'לס באוקטובר

– אוקטובר הוא החודש החם האחרון באמת עם טמפרטורה גבוהה ממוצעת של 12 מעלות עד 26 מעלות, נדיר שיורד גשם בחודש אוקטובר והוא מתאפיין בעיקר במזג אוויר נהדר, זהו זמן מעולה לבקר בעיר מפני שכבר תרגישו פחות עומסים של תיירים ברחבי העיר.

מזג האוויר בלוס אנג'לס בנובמבר

– בחודש נובמבר אפשר להרגיש ירידה של טמפרטורות על אף שמזג האוויר עדיין נוח הטמפרטורות הממוצעות נעות בין 11 מעלות ל 22 מעלות, זוהי ההתחלה הרשמית של עונת הגשמים של לוס אנג'לס, אך עדיין בממוצע יורדים בה רק יומיים של גשם, נובמבר היא תחילתה של עונת הגלישה של לוס אנג'לס, מומלץ להביא מעט בגדים חמים בעיקר בשעות הלילה אז נעשה מעט יותר קריר.

מזג האוויר בלוס אנג'לס בדצמבר

– בחודש דצמבר, הטמפרטורות מתחילות לרדת כאשר הממוצע עומד על 10 עד 20 מעלות, זהו החודש הקר ביותר בלוס אנג'לס ויש בו מעט יותר גשמים, אם זאת העיר ריקה יחסית וזאת הזדמנות מצוינת לבקר באטרקציות בלי להמתין בתורים הארוכים, מומלץ להביא בגדים חמים וגם בגדים קלים.

אירועים בלוס אנג'לס לפי עונות

מרץ-מאי – פחות תיירים בעיר ומזג אוויר נוח במיוחד זוהי תקופה מצוינת לבקר בעיר,  אירועים מרכזיים: מרתון לוס אנג'לס (מרץ) פסטיבל הספרים של לוס אנג'לס טיימס  (אפריל) פיאסטה ברודווי (אפריל) יריד התענוגות המקורי של הרנסנס (אפריל-מאי) פסטיבל ג'אז רגאיי (מאי).

יוני-אוגוסט – תקופת שיא התיירות של לוס אנג'לס, עם טמפרטורות גבוהות במיוחד קיץ של ממש, זוהי העונה הכי עמוסה בעיר מבחינת תיירות, אירועים מרכזיים: (LA Pride) (יוני) (Outfest) (יולי) הפסטיבל היפני של שבוע ניסאי (אוגוסט)

ספטמבר – נובמבר – עונת הסתיו נחשבת גם לעונה מומלצת מבחינת מזג האוויר, זוהי תקופה פחות מתויירת ותוכלו למצוא דילים טובים, אירועים מרכזיים: פרסי אמי (ספטמבר) יריד מחוז לוס אנג'לס (ספטמבר) פסטיבל אבוט קיני (ספטמבר) פסטיבל דיה דה לוס מוארטוס (אוקטובר) פסטיבל הסרטים של DTLA  (אוקטובר) תערוכת רכב בלוס אנג'לס (נובמבר)

דצמבר – פברואר – תקופת החורף של לוס אנג'לס התקופה בה תוכלו למצוא את הדילים הטובים ביותר בעיר וגם מתקיימים כמה אירועים משמעותיים, כולל טקס האוסקר וחלוקת פרסי הגראמי, אירועים מרכזיים: מצעד חג המולד בהוליווד (דצמבר) פרסי גלובוס הזהב (ינואר) פרסי גראמי (ינואר או פברואר) תערוכת אמנות בלוס אנג'לס (פברואר) ראש השנה הסיני ומצעד דרקוני הזהב  (פברואר) פרסי אוסקר (פברואר)

שאלות ותשובות בנוגע למזג אוויר בלוס אנג'לס

לוס אנג'לס מאופיינת במזג אוויר טוב כמעט לכל אורך השנה אם זאת יש כמובן עונות שונות אשר מתאפיינות במזג אוויר טוב יותר, עונות המעבר נחשבות ומומלצות ביותר מבחינת מזג האוויר, עונת הקיץ היא העמוסה ביותר ועונת החורף היא העונה הכי פחות עמוסה.

אם אתם יכולים להרשות לעצמכם לבחור מתי אתם נוסעים לטייל בלוס אנג'לס עם הילדים, עונות המעבר הן המומלצות ביותר הן מבחינת מזג האוויר הנוח והן מבחינת כמות התיירים שנחשבת דלילה יחסית בעונות אלו

אם אתם מחפשים לברוח מהחום המתיש מומלץ לבלות בעונת הקיץ באזור החוף של לוס אנג'לס שם מזג האוויר הכי נוח בתקופה זו.

בעונת החורף הכי טוב לבלות באזור של מרכז העיר שם מזג האוויר נחשב לנוח ביותר, אזור החוף מאופיין ברוחות חזקות ושינויים במזג האוויר.

לחזור למשהו ספציפי?