חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים  מלונות

סיור בעקבות או ג'יי סימפסון בלוס אנג'לס

סיור בעקבות או ג'יי סימפסון בלוס אנג'לס

The OJ Simpson Tour

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

סיור בעקבות או ג'יי סימפסון בלוס אנג'לס

או ג'יי סימפסון היה שחקן פוטבול אגדי שקטף תארים רבים בקריירה שלו, שם הכינוי שלו היה המיץ בגלל הריצות המהירות והאנרגטיות שלו, למרות זאת הוא התפרסם בגלל משהו אחר לגמרי, בשנת תשעים וארבע למאה העשרים או ג'יי סימפסון הועמד לדין בחשד לרצח אשתו ניקול בראון והחבר שלה רולנד גולדמן.

המשפט של או ג'יי סימפסון היה אחד המשפטים המתוקשרים ביותר בתולדות התקשורת האמריקאית, זה הפך להיות יותר מסתם משפט רגיל כאשר עלה המתח בין השחורים והלבנים במדינה.

כאשר השוטרים גילו את הרצח בתחילה הם חשבו שקרה משהו גם לשחקן עצמו אך עד מהרה הם מצאו אותו ואז החל כנראה המרדף המצולם המפורסם בעולם כאשר או ג'יי נכנס לרכב שלו מסוג פורד ברנקו והתחיל לברוח מהם.

זה היה מרדף שצולם בשידור חי לכל המדינה כאשר דלקו אחריו עשרות ניידות משטרה הליקופטרים והכל משודר בשידור חי עבור הקהל שנמצא בבית, זה ללא ספק אחד הרגעים התקשורתיים החזקים ביותר של אמריקה ואחד המרדפים המפורסמים בעולם שכיאה ללוס אנג'לס הכל מצולם ומתועד.

כיום כמו שהאמריקאים יודעים להפוך כל דבר לסרט או הצגה, ניתן לעשות סיור בעקבות או ג'יי סימפסון אשר לוקח אתכם אל תוך ההיסטוריה של האירועים שקרו מקרוב, אספנו עבורכם מידע על הסיור שלא כדאי לפספס סיור בעקבות או ג'יי סימפסון בלוס אנג'לס.

מה צריך לדעת על סיור בעקבות או ג'יי סימפסון

סיור בעקבות או ג'יי סימפסון זוהי חוויה שונה ויוצאת דופן, מצד אחד זוהי אטרקציה תיירותית ומצד שני זהו סיור היסטורי אשר מכניס אתכם אל לב ליבו של אחד האירועים התקשורתיים הכי גדולים של ארצות הברית.

זהו סיור מודרך אשר נערך ברכב זהה בדיוק לזה שבו ברח או ג'יי מהשוטרים, פורד ברונקו לבנה משנת תשעים וארבע, במשך הסיור אתם עוברים בנקודות ציון חשובות הקשורות לסיפור כמו למשל המסעדה בה נהגה לשבת אשות של או ג'יי והחבר שלה שנרצח גם כן.

במשך הסיור המדריך מתאר ומסביר על האירועים והמקומות שאתם מגיעים אליהם הוא יחשוף בפניכם עובדות שכנראה לא יכולתם לשמוע בשום מקום אחר ואתם גם יכולים לשאול איזה שאלה שאתם רק רוצים, הסיור נערך באווירה טובה ואינטימית והוא אורך שעתיים.

המחיר של הסיור הוא מאה שישים וחמישה שקלים לאדם והוא כולל נסיעה ברכב זהה בדיוק לזה שנסע בו או ג'יי סימפסון כאשר ברח מהשוטרים וסיור מודרך עם מדריך מקצועי שהוא גם יהיה הנהג שלכם.

את הכרטיסים לסיור ניתן לקנות רק באינטרנט מה שנותן לכם כמה יתרונות, ניתן לבטל את הכרטיסים עד עשרים וארבע שעות לפני הסיור, כמו כן ניתן להזמין את הכרטיסים ולשלם עליהם במועד מאוחר יותר, שימו לב שהסיור הוא אינטימי ויש בו רק ארבע מקומות בכל פעם כך שאם אתם קבוצה גדולה מזה תצטרכו להתחלק.

אין ספק שסיור בעקבות או ג'יי סימפסון זוהי אחת החוויות המיוחדות שיש בלוס אנג'לס, אחד האירועים שכמעט כולם שמעו עליו, הסיור הפך להיות מאוד פופולרי לכן מומלץ להזמין אליו את הכרטיסים מבעוד מועד מפני שבהחלט יכול להיות מצב שתתקשו להשיג כרטיסים מעכשיו לעכשיו בעונת שיא התיירות בלוס אנג'לס.

שאלות ותשובות בנוגע לסיור בעקבות או ג'יי סימפסון

המחיר של סיור בעקבות או ג'יי סימפסון הוא 165 קלים לאדם והוא כולל נסיעה ברכב מסוג פורד ברונקו זהה לזה של או ג'יי וגם סיור מודרך עם מדריך שמספר לכם על האירוע ועוד עובדות מעניינות.

נקודת המפגש של הסיור נמצאת בכתובת: 2712 Santa Monica Blvd. סנטה מוניקה, קליפורניה 90404.

את הפורד תראו ליד המקדונלדס אשר נמצא במקום.

בעיקרון כן בעיקר אם הנושא מעניין אתכם, זהו לא סיור פופולרי בקרב משפחות אך עדיין יש כאלה שעושים אותו ומאו נהנים ממנו.

את הכרטיסים עבור הסיור בעקבות או ג'יי סימפסון ניתן לקנות רק באינטרנט, לאחר הרכישה אתם מקבלים את הכרטיס לטלפון שלכם כאשר אתם מגיעים לנקודת המפגש אתם מראים אותו למדריך אשר מלווה אתכם הוא כבר דואג לתקף אותו, במקרה ומשהו קורה ואתם לא יכולים להגיע יש לכם את האפשרות לבטל את הכרטיס עד עשרים וארבע שעות לפנ הסיור עצמו.

לחזור למשהו ספציפי?