חיפוש
Close this search box.

כרטיסים  מלונות

Smash It – חדר הזעם בלוס אנג'לס

Smash It – חדר הזעם בלוס אנג'לס

Tickets for Smash It

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

Smash It – חדר הזעם בלוס אנג'לס

טיול ללוס אנג'לס זאת תמיד חוויה מיוחדת, בעיקר מפני שזאת עיר מלאה באטרקציות מכל הסוגים המתאימים לכולם, הרחובות התוססים חיי הלילה, מוזיאונים ותרבות, הופעות חיות, וכמובן סרטים ושחקנים מפורסמים.

אין ספק שלוס אנג'לס היא היא בקצב גבוה ודינמי כל הזמן קורים בה דברים מעניינים, כאשר מגיעים לטיול בעיר דרך כל האפשרויות והאטרקציות והריצות בניהם יכולות ליצור מעט לחצים, בשביל זה יש את האטרקציה המושלמת לפריקת מתחים ולהשתחרר.

סמאש איט (Smash It) לוס אנג'לס זוהי אטרקציה חביבה ומבדרת שאתם לא רוצים להפסיד, המקום המושלם לפרק את המתחים של היום יום עם צחוקים, בידור וכיף טהור, אספנו עבורכם מידע על האטרקציה כדי שתוכלו לתכנן את הטיול שלכם מראש.

מה זה אטרקציית סמאש איט בלוס אנג'לס (Smash It)

אטרקציית סמאש איט בלוס אנג'לס נמצאת בתוך מוזיאון האשליות של הוליווד אחד המוזיאונים הפופולריים ביותר בלוס אנג'לס, על אף שביקור באטרקציית סמאש איט בלוס אנג'לס הוא קצר אתם מקבלים תמורה מלאה עבור הכסף בעיקר בזכות זה שלא תצליחו להפסיק לצחוק.

כאשר אתם מגיעים למקום אתם מקבלים שלוש צלחות וכלי ציור, אתם יכולים לצייר על הצלחות שקיבלתם מה שבא לכם, קחו את הזמן שלכם ותהנו מהרגע המשחרר, לאחר שאתם מסיימים לצייר על הצלחות, כל מה שנשאר זה לנפץ אותם על הקיר בכוח.

מלבד הצלחות שהתנפצו על הקירות אתם מקבלים חפצים נוספים אותם אתם יכולים לשבור ולרסק, זה הזמן להוציא ולפרוק את כל הלחצים שהצטברו וליהנות מכיף טהור וצחוקים בלתי פוסקים.

מה צריך לדעת על אטרקציית סמאש איט בלוס אנג'לס (Smash It)

אטרקציית סמאש איט בלוס אנג'לס היא חוויה מצחיקה במיוחד, המקום נמצא בתוך מוזיאון האשליות של הוליווד מומלץ להזמין כרטיסים למקום מראש באינטרנט, המחיר של כרטיס כניסה הוא שבעים ושתיים שקלים והוא כולל, שלוש צלחות שתוכלו לצייר עליהן ואז לנפץ אותן, וכניסה לתערוכת סמאש איט (Smash It).

כמו כן תקבלו גם חפצים נוספים שתוכלו לנפץ, לאחר הזמנת כרטיסים תקבלו אישור למייל, כאשר אתם מגיעים למקום גשו לקבלה והציגו את הכרטיסים שלכם שם, במידה ואתם רוצים לבטל את הכרטיסים מכל סיבה תוכלו לעשות זאת עד שבעים ושתיים שעות לפני מועד הביקור שלכם וכל כספכם יוחזר אליכם.

כרטיס הכניסה לא כולל כניסה למוזיאון האשליות של הוליווד ואם תרצו לבקר שם תאלצו לרכוש כרטיס בנפרד, המקום פתוח כל ימות השבוע החל משעה אחת עשרה בבוקר עד עשר בלילה, מלבד מוזיאון האשליות של הוליווד יש באזור עוד המון אטרקציות מומלצות.

שווה לתכנן את היום שלכם מראש לנצל את הזמן שלכם ולבקר באטרקציות נוספות, זהו אזור מרכזי עם חנויות ומסעדות, במידה ואתם מגיעים מקום אם רכב אתם יכולים למצוא מספר חניונים באזור של המוזיאון, כמו כן יש גם תחבורה ציבורית שמגיעה עד לקרבת מקום.

אז אם אתם מגיעים ללוס אנג'לס כדאי לכם לקחת בחשבון את אטרקציית סמאש איט בלוס אנג'לס (Smash It) זוהי ללא ספק אחת החוויות הכי כיפיות ומצחיקות שתוכלו לקבל בעיר המלאכים הנפלאה.

אטרקציית סמאש איט בלוס אנג'לס נמצאת בתוך מוזיאון האשליות של הוליווד כתובת: 4M26+PX הוליווד, לוס אנג'לס, ניתן להגיע ממרכז העיר באמצעות רכבת תחתית קו (Metro B Line (Red.

אטרקציית סמאש איט בלוס אנג'לס פתוחה כל ימות השבוע החל משעה 11:00 עד 22:00, שימו לב ניתן להיכנס למקום עד שעה לפני הסגירה.

מחיר של כרטיס כניסה לאטרקציית סמאש איט בלוס אנג'לס, הוא שבעים ושתיים שקלים, הכרטיס כולל כניסה למתחם בו תקבלו שלוש צלחות לצייר עליהן ולאחר מכן תוכלו לנפץ אותן על קיר מיוחד עבור זה, כמו כן תקבלו חפצים נוספים אותם תוכלו נפץ גם כן.

לא כרטיס הכניסה עבור אטרקציית סמאש איט בלוס אנג'לס לא כולל כניסה למוזיאון האשליות של הוליווד במידה ואתם רוצים לבקר במקום תצטרכו לקנות כרטיס בנפרד.

לחזור למשהו ספציפי?