חיפוש
Close this search box.

כרטיסים  מלונות

סיור אופניים בסנטה מוניקה וניס ביץ'

סיור אופניים בסנטה מוניקה וניס ביץ'

סיור אופניים בסנטה מוניקה וניס ביץ'

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

סיור אופניים בסנטה מוניקה וניס ביץ'

מתכננים טיול ללוס אנג'לס ומחפשים אטרקציות מומלצות? כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא, סיור אופניים בסנטה מוניקה וניס ביץ' אחת האטרקציות הפופולריות בלוס אנג'לס אשר לוקחת אתכם לסיור מהנה במיוחד על אופניים חשמליות ברחבי סנטה מוניקה ווניס ביץ'.

סיור אופניים בסנטה מוניקה וניס ביץ' זוהי פעילות מעולה לכל המשפחה או לחברים שרוצים לראות את העיר ואת נקודות הציון החשובות שלה, אספנו עבורכם את המידע הדרוש עבור תכנון הטיול שלכם.

למה סיור אופניים בסנטה מוניקה וניס ביץ' זוהי אטרקציה מומלצת

אחת הדרכים הטובות ביותר להכיר את העיר היא באמצעות סיור אופניים בסנטה מוניקה וניס ביץ', זהו סיור האורך שלוש שעות בין השכונות סנטה מוניקה ווניס ביץ' הסיור נערך עם אופניים חשמליות ואתם יכולים לבחור עם בא לכם לדווש או להשתמש באופניים החשמליות.

הסיור לוקח אתכם את אתרים חשובות ונקודות ציון של סנטה מוניקה ווניס ביץ' בין היתר אתם מגיעים אל חוף השרירים המפורסם, לאורך החוף המדהים של סנטה מוניקה לבית הארחה מריון דייויס, תגיעו גם למזח סנטה מוניקה ולתעלות של וניס ביץ', כמו כן תוכלו לבקר גם בסקייטפארק המפורסם בעולם שם החל הטירוף סביב הסקייטבורד.

אחד היתרונות הבולטים של הטיול הוא שאתם מגיעים פיזית לכל מקום, בשונה למשל מסיור באוטובוס בו אתם רואים את העיר דרך החלונות שלו, כאמור הסיור מאוד אטרקטיבי עבור משפחות עם ילדים והוא נחשב למאוד פופולרי.

מה צריך לדעת על סיור אופניים בסנטה מוניקה וניס ביץ'

את הסיור אופניים בסנטה מוניקה וניס ביץ' ניתן להזמין רק דרך האינטרנט, המחיר של החוויה המדהימה הוא מאתיים שישים ושתיים שקלים לאדם והוא כולל סיור באורך של שלוש שעות על אופניים חשמליות, קסדה ומים.

אתם יכולים להדפיס את הכרטיסים או פשוט להראות אותם בנקודת המפגש בטלפון, קניית כרטיסים באינטרנט מאפשרת לכם להזמין עכשיו ולשלם ממש בסמוך לסיור עצמו, כמו כן אתם יכולים לבטל את הכרטיס עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הסיור.

הסיור הוא פעילות מעולה לכל המשפחה אם זאת קחו בחשבון שהוא מתאים לילדים החל מגיל שלוש עשרה, לא ניתן לעשות את הסיור לאנשים ששוקלים יותר ממאה ושלוש עשרה קילוגרמים, כמו כן נשים בהריון גם לא יכולות לעשות את הסיור.

מומלץ לנעול נעליים סגורות ולהצטייד בקרם הגנה מהשמש וגם להביא משקפי שמש, יש להגיע אל הסיור רבע שעה לפני המועד שנקבע מפני שאתם מקבלים הדרכה קצרה ומהירה על הדרך בה יש להתנהג בזמן הסיור וכמובן איך להפעיל את האופניים החשמליות.

הסיור מלווה במדריך מקצועי אשר מסביר לכם על המקומות שאתם רואים באווירה מבדרת ואתם גם מוזמנים לשאול כל שאלה רלוונטית, במקרה של מזג אוויר סוער הסיור ידחה למועד אחר או שתוכלו לקבל את כל כספכם חזרה.

סיור אופניים בסנטה מוניקה וניס ביץ' נחשב לסיור בטוח אך עם זאת עליכם להקפיד להישמע לכללים ולנהוג בהתאם, הסיור הוא אינטימי והוא נערך בקבוצות קטנות של עד מקסימום שישה אנשים, אז אם אתם מתכננים טיול ללוס אנג'לס ורוצים לחוות אותה בצורה מקורית אנו ממליצים בחום על סיור אופניים בסנטה מוניקה וניס ביץ'.

מגיעים ללוס אנג'לס? מחפשים דרך ייחודיות לחקור את העיר? כל מה שחשוב שלאול על סיור אופניים בסנטה מוניקה וניס ביץ'

המחיר של סיור אופניים בסנטה מוניקה וניס ביץ' הוא 262 שקלים לאדם והוא כולל סיור באורך של שלוש שעות, מדריך צמוד, קסדה ומים.

לא הסיור לא מתאים לנשים בהריון וגם לאנשים אשר שוקלים יותר ממאה ושלוש עשרה ק"ג כמו כן הסיור מתאים לילדים החל מגיל שלוש עשרה.

את הכרטיסים עבור סיור אופניים בסנטה מוניקה וניס ביץ' ניתן לקנות רק באינטרנט.

בעיקרון אתם מקבלים כמעט כל מה שצריך, אופניים חשמליות, קסדה ומים, אם זאת חשוב להגיע לסיור עם נעליים סגורות, ולא לשכוח משקפי שמש וקרם הגנה.

נקודת המפגש של הסיור נמצאת בכתובת: 214 Pier Ave, Santa Monica, CA 90405, לא רחוק מהמזח המפורסם של סנטה מוניקה, אם אתם מגיעים באמצעות רכב תוכלו למצוא ממש בקרבת מקום חניון במחיר של שבע דולר ליום.

לחזור למשהו ספציפי?