חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים  מלונות

מוזיאון הרכבים של פיטרסן (Petersen Automotive Museum)

מוזיאון הרכבים של פיטרסן (Petersen Automotive Museum)

Petersen Automotive Museum

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

מוזיאון הרכבים של פיטרסן (Petersen Automotive Museum)

לוס אנג'לס היא אחת הערים הנוצצות בעולם, היא בירת הסרטים הבינלאומית ומתגוררים בה אינספור סלבריטאים, כאשר מסתובבים ברחובות העיר אי אפשר יהיה להתעלם מרכבי הפאר והרכבים הקלאסיים הרבים שיחלפו על פניכם.

מוזיאון פיטרסן לרכבים (Petersen Automotive Museum) מזקק את עולם הרכב המופלא של לוס אנג'לס למקום אחד מופלא אשר מכיל יותר ממאה חמישים רכבים מדהימים המוזיאון שם לעצמו דגש על חקירת רכבים היסטוריים ותצוגותם, עם אופציה ל2 כרטיסים!

ביקור במוזיאון עבור חולי רכב זה כמו להגיע לגן עדן, אם זאת המוזיאון כל כך מרשים שהוא מתאים לכולם גם למשפחות עם ילדים, אספנו עבורכם מידע שיעזור לכם לתכנן את הטיול שלכם למוזיאון הרכבים של פיטרסן (Petersen Automotive Museum)

למה לצפות בביקור במוזיאון הרכבים של פיטרסן (Petersen Automotive Museum)

מוזיאון הרכב של פטרסן נוסד בשנת אלף תשע מאות תשעים וארבע על ידי מוציא לאור של מגזיני רכב מפורסמים רוברט א. פטרסן, ואשתו מרגי, הוא מופעל על ידי קרן מוזיאון הרכב של פטרסן במטרה להציג את ההיסטוריה הענפה של עולם הרכבים.

המוזיאון ממוקם בבניין שהיה בעבר חנות כלבו היסטורית בשנות השישים של המאה העשרים, חזית המבנה עוצבה מחדש ובשנת אלפיים וחמש עשרה הוא עבר שיפוץ נרחב בעלות של תשעים מיליון דולר

האוסף של המוזיאון נחשב לאחד האוספים הגדולים ביותר בעולם של רכבים קלאסיים עם יותר ממאה חמישים רכבים מחולקים בעשרים וחמישה תצוגות שונות על פני שלוש קומות, האוסף מכיל רכבים מדהימים של היצרניות הגדולות בעולם לצד רכבים נדירים במיוחד.

מלבד מכוניות קלאסיות יש גם תערוכות של רכבי על מודרנים שהם חוויה לעיניים, תוכלו לראות בתצוגה רכבי למבורגיני, דאבל וניאו, כמו כן יש גם תערוכה של רכבי מרוצים אוסף של רכבי פורמולה 1, 

אחת התערוכות הכי פופולריות במוזיאון זוהי תערוכה של רכבים שהופיעו בסרטים קלאסיים, תוכלו לראות שם את הדלוריאן האגדית מתוך הסרט העל זמני בחזרה לעתיד, אחד הרכבים שאסור לכם לפספס זהו הבאטמוביל מתוך הסרט באטמן, זהו רכב באורך של יותר משישה מטרים, הרכב מבוסס על שברולט אימפלה שנת שישים ושבע.

מלבד מכוניות אלו יש עוד המון מכוניות שתוכלו לזהות בקלות כמו הרכב של מגרשי השדים שגם נשאר אותו הדבר בדיוק, יש שם גם אופנועים מתוך סרטים מפורסמים, ללא ספק אחת התערוכות המעניינות עבור כולם ולא רק לחולי הגה.

כאמור המוזיאון מחולק לשלוש קומות כאשר בקומת הקרקע מתמקד ברכבים אומנותיים עם עיצוב יוצא דופן, הקומה השנייה מתמקדת יותר בנושא של הנדסת רכבים, הקומה השלישית היא האזור של הרכבים הקלאסיים ורכבים נדירים, יש גם כספת בה נמצאים רכבים שלא מוצגים בתערוכות הרגילות וכדאי להיכנס לשם יש לקנות כרטיס פרימיום.

מה צריך לדעת לפני ביקור במוזיאון הרכב של פטרסן Petersen Automotive Museum

מוזיאון הרכב של פטרסן נבחר לאחד מתוך עשרה המוזיאונים הטובים ביותר של לוס אנג'לס, מחיר של כרטיס כניסה באינטרנט בהזמנה מראש הוא חמישים ושבע שקלים לאדם, בהחלט מחיר משתלם ביחס לתמורה, הכרטיס כולל כניסה חופשית לכל התערוכות במוזיאון.

את האישור להזמנה אתם מקבלים למייל שלכם, כאשר אתם מגיעים למוזיאון אתם מציגים את האישור בכניסה, ניתן לבטל את הכרטיס בעת הצורך עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הביקור במקום, ביקור במוזיאון מתאים לכל הגילאים והוא מאוד פופולרי עבור משפחות עם ילדים, יש תערוכות אינטראקטיביות מעולות עבור ילדים.

שאלות ותשובות בנוגע למוזיאון הרכב של פטרסן Petersen Automotive Museum

המוזיאון פתוח כל ימות השבוע מלבד הימים שני ושלישי בין השעות 10:00 עד 17:00 הכניסה למקום היא עד שעה לפני הסגירה אך מומלץ להגיע לפני כדי להספיק לראות את כל התצוגות המדהימות.

מוזיאון הרכב של פטרסן נמצא בכתובת: מיקום: 6060 Wilshire Blvd, Los Angeles, CA 90036, USA

בהחלט, מוזיאון הרכב של פטרסן נבחר לאחד המוזיאונים המובילים של לוס אנג'לס , יש שם תערוכות אינטראקטיביות פעילויות לילדים ועוד, זהו מוזיאון מושלם לחולי הגה שעבורם זה כאילו הם הגיעו לגן עדן.

כן יש תערוכה של רכבים שהופיעו בסרטים מפורסמים, תוכלו לראות את הדלוריאן של ד"ר אמט מהסרט חזרה לעתיד או את הבאטמוביל המפורסמת מתוך הסרט באטמן.

לחזור למשהו ספציפי?