חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים  מלונות

מוזיאון ההיסטוריה של הטבע לוס אנג'לס

מוזיאון ההיסטוריה של הטבע לוס אנג'לס

מוזיאון ההיסטוריה של הטבע לוס אנג'לס

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

מוזיאון ההיסטוריה של הטבע לוס אנג'לס

על אף שלוס אנג'לס מפורסמת בתואר בירת הסרטים העולמית יש בה עוד כל כך הרבה מעבר לזה, לוס אנג'לס מציעה לתייר שפע של אטרקציות מומלצות, אם זה חיי הלילה התוססים שלה וכמובן התרבות הרבה שהיא מציעה, ברחבי לוס אנג'לס יש יותר ממאה מוזיאונים שונים ומגוונים.

מוזיאון ההיסטוריה של הטבע לוס אנג'לס (Natural History Museum of Los Angeles) הוא אחד המוזיאונים הפופולריים ביותר במחוז לוס אנג'לס, זהו המוזיאון הגדול ביותר במערב ארצות הברית אשר עוסק בתולדות הטבע, עם יותר משלושים וחמישה מיליון פריטים.

מוזיאון הטבע של לוס אנג'לס קשור לשני מוזיאונים נוספים, מוזיאון (La Brea Tar) והמוזיאון של וויליאם ס . הארט, לשלושת המוזיאונים יש מטרה משותפת לחבר אותנו אל עולם הטבע והתרבות שהתפתחה לאורך השנים, מוזיאון הטבע נוסד בשנת אלף תשע מאות ושלוש עשרה כאשר בתחילת דרכו הוא עדיין היה מוזיאון להיסטוריה, מדע ואמנות.

בשנת שישים ואחת של המאה העשרים המוזיאון שינה את פניו כאשר הוא חולק לשני מוזיאונים נפרדים, מוזיאון להיסטוריה ומדע, והמוזיאון לאמנות של לוס אנג'לס, לאורך השנים התצוגות במוזיאון גדלו והגיעו למספר עצום של פריטים.

בשנת אלפיים ושלוש החל המוזיאון לערוך שינויים במוזיאון כאשר האגף המקורי משנת אלף תשע מאות ושלוש עשרה נפתח שוב למבקרים לאחר שיפוץ ושיחזור מקיף, בשנת אלפיים ואחת עשרה פתח המוזיאון אגף חדש אשר עוסק בדינוזאורים וההיסטוריה שלהם שהולכת מיליוני שנים אחורה.

כיום מוזיאון ההיסטוריה של לוס אנג'לס נחשב לאחד האטרקציות הפופולריות עבור תיירים מכל רחבי העולם שמגיעים לטייל בעיר המלאכים, זוהי אטרקציה מאוד פופולרית עבור משפחות עם ילדים, לכן מומלץ לתכנן את הביקור שלכם במוזיאון מראש, אספנו עבורכם את כל המידע הדרוש עבור תכנון טיול במוזיאון ההיסטוריה והטבע של לוס אנג'לס.

מוזיאון ההיסטוריה של הטבע בלוס אנג'לס

אחד המוזיאונים המיוחדים שיש בלוס אנג'לס

מה יש לראות במוזיאון ההיסטוריה של לוס אנג'לס

מוזיאון ההיסטוריה והטבע של לוס אנג'לס הוא מוזיאון ענק המכיל מספר עצום של תצוגות מדהימות, המוזיאון מחולק לשלוש קומות ובכל קומה יש תערוכות קבועות, תוכלו ליהנות מתערוכות על דינוזאורים, ציפורים, אבני חן מינרלים ועוד, המוזיאון כולל, מאובנים ומגוון תצוגות אינטראקטיביות.

בין התערוכות הפופולריות ביותר במוזיאון תמצאו את אולם אבני החן והמינרלים, עם צורות מדהימות של סלעים מיוחדים בצבעים ייחודיים, אולם היונקים של צפון אמריקה ואולם היונקים האפריקניים, אחת התערוכות הפופולריות ביותר במוזיאון זוהי תערוכת הדינוזאורים אשר משתרעת על שטח של יותר מארבעת אלפים מ"ר.

זוהי אחת התערוכות הגדולות ביותר בעולם מבחינת מספר המאובנים המוצגים, תוכלו ללמוד מקרוב על ההיסטוריה של היצורים הענקיים שנעלמו מהעולם, יש שם התינוק צעיר תת בוגר של הדינוזאור המפחיד מכולם הטי רקס, 

ועוד מגוון גדול של מאובנים של דינוזאורים מיוחדים בגודלם הטבעי, זהו ללא ספק המקום להבין כמה הם היו גדולים ולקבל את הפרופורציות הנכונות, מלבד אולם הדינוזאורים, אולם הציפורים מאוד מעניין ויש שם מידע רב על ציפורים שנכחדו מהעולם או כאלה בסכנת הכחדה.

איך לתכנן ביקור במוזיאון ההיסטוריה של לוס אנג'לס

את הביקור במוזיאון ההיסטוריה של לוס אנג'לס כדאי לתכנן מבעוד מועד ולקנות את הכרטיסים מראש באינטרנט במיוחד אם אתם מתכוונים להגיע לעיר בעונת השיא, מחיר של כרטיס כניסה הוא חמישים ואחת שקלים, הכרטיס כולל כניסה למוזיאון ההיסטוריה של לוס אנג'לס ללא הגבלת זמן.

אתם יכולים להזמין את הכרטיס היום ולשלם עליו במועד מאוחר יותר, כמו כן ניתן לבטל את הכרטיס עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הביקור שלכם במוזיאון, אם הנושא מעניין אתכם אפשר לבלות בכיף מספר שעות בין התערוכות המסקרנות, יש במקום את כל השירותים הנדרשים כולל מסעדה שמקבלת ביקורות מעולת על ידי מבקרים יש שם גם תפריט ילדים מעולה, המוזיאון נמצא באזור מרכזי של העיר וניתן להגיע אליו בקלות בתחבורה ציבורית, אם אתם מתכננים להגיע עם רכב יש במקום מספר חניונים שתוכלו להחנות שם.

מוזיאון ההיסטוריה של הטבע בלוס אנג'לס

אחד המוזיאונים המיוחדים שיש בלוס אנג'לס

מוזיאון ההיסטוריה של לוס אנג'לס הוא המוזיאון הגדול ביותר במערב ארצות הברית אשר עוסק בהיסטוריה של הטבע, זהו מוזיאון גדול אשר מכיל יותר משלושים וחמישה מיליון מוצגים, כך שאתם יכולים לטייל במקום יום שלם ולא להספיק לראות את כולו.

מחיר של כרטיס כניסה למוזיאון ההיסטוריה של לוס אנג'לס עולה 51 שקלים לאדם, הכרטיס כולל כניסה למוזיאון ללא הגבלה של זמן, למבוגרים החל מגיל שישים תוכלו למצוא מחיר מוזל של 41 שקלים לאדם.

מוזיאון ההיסטוריה של לוס אנג'לס נמצא בכתובת: 900 Exposition Blvd, Los Angeles, CA 90037, ניתן להגיע  ממרכז העיר באמצעות רכבת תחתית קו Metro J Line (Silver) 910.

המוזיאון פתוח כל ימות השבוע החל משעה תשע וחצי בבוקר עד השעה חמש וחצי אחר הצהריים, כניסה למוזיאון תתאפשר עד השעה ארבע בצהריים.

לחזור למשהו ספציפי?