חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים  מלונות

מוזיאון Dream Space

מוזיאון Dream Space

Museum of Dream Space Beverly Hills

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

מוזיאון Dream Space

במציאות של ימינו הכל קורה מהיר החיים הפכו להיות דינמיים ונראה שהאפשרויות שלנו בלתי מוגבלות, זה בעיקר בשל ההתקדמות המדהימה של הטכנולוגיה לאורך השנים ובמיוחד בעשורים האחרונים, כיום אנחנו חיים בעידן של סלפי ותרבות הפופ אפ.

מוזיאון חלל החלומות בהוליווד (Museum of Dream Space Hollywood) הוא ללא ספק המקום המושלם לחובבי אמנות דיגיטלית, למעשה מוזיאון חלל החלומות בהוליווד הוא המוזיאון הדיגיטלי הראשון בארצות הברית, הוליווד הנוצצת היא בהחלט מקום מעולה להציג את תרבות הפופ אפ שהולכת ותופסת תאוצה.

מה יש במוזיאון חלל החלומות בהוליווד Museum of Dream Space Hollywood

אם אתם מחפשים את תמונת הסלפי המושלמת בטיול ללוס אנג'לס אתם כנראה צריכים לבקר במוזיאון חלל החלומות בהוליווד (Museum of Dream Space Hollywood) המוזיאון אשר ממוקם בברלי הילס לא רחוק מהקניון של השכונה נחשב לאחד המוזיאונים המיוחדים והפופולריים ביותר בלוס אנג'לס.

ביקור במוזיאון זוהי חוויה ייחודיות של מיצגי אמנות דיגיטלית משחקי אור ויצירות בלתי נשכחות, התערוכות של המוזיאון מחולקות לשישה חדרים שונים שלכל חדר יש את הקסם שלו, כדאי לבקר בחדר הגלקסיה החלומית שם תוכלו להתרשם ממיצגי אור מרהיבים.

חדר הזהב שבכניסה שלו תעברו דרך וילונות שכאשר תסיטו את תסתנוורו מהתאורה והאווירה של התערוכה המיוחדת, חדר הפנסים מכניס אתכם לעולם מוזר שבסופו תעברו דרך פורטל לעולם אחר.

מוזיאון חלל החלומות בהוליווד (Museum of Dream Space Hollywood) הוא המקום המושלם לעשות תמונת סלפי בלתי נשכחת, מותר להכניס למוזיאון גם מצלמות מקצועיות, בין התערוכות במוזיאון תקבלו רקעים יוצאי דופן לתמונה מושלמת, תוכלו לקבל אפקטים מדהימים בלי להוסיף אפקטים בטלפון.

את החוויה של ביקור במוזיאון חלל החלומות של הוליווד היא ללא ספק בלתי נשכחת במיוחד לאור העובדה שתנציחו את הביקור עם מגוון תמונות מעולות מזוויות שונות, סיור בין התערוכות הוא מעורר השראה עם יצירות אמנות ייחודיות.

תבדקו ביומן מתי יש כרטיסים פנויים ותזמינו בהתאם לימי החופשה שלכם

מה צריך לדעת על ביקור במוזיאון חלל החלומות בהוליווד (Museum of Dream Space Hollywood)

מוזיאון חלל החלומות בהוליווד ממוקם במרכז העיר והוא אחד המוזיאונים הפופולריים בלוס אנג'לס, זהו מוזיאון קטן יחסית לכן הוא מגיע לתפוסה מלאה במהרה, את הכרטיסים למוזיאון כדאי לקנות באינטרנט מראש, מחיר של כרטיס הוא שמונים וארבעה שקלים לאדם.

ניתן לרכוש את הכרטיסים היום ולשלם עליהם עד שבעים ושתיים שעות לפני המועד של הביקור שלכם במוזיאון, כרטיס הכניסה כולל ביקור ללא הגבלת זמן במוזיאון החלומות בהוליווד, ביקור במוזיאון אורך בערך שעה פחות או יותר, הביקור מומלץ למשפחות עם ילדים ואכן הוא מאוד פופולרי למשפחות שמגיעות לטיול בלוס אנג'לס.

כדאי להתכונן מראש לביקור במוזיאון וללבוש בגדים מתאימים לצילום תמונות, קחו בחשבון שבשעות הצהריים המוזיאון עמוס במיוחד, לכן כדאי לבקר שם בשעות הבוקר המוקדמות או לקראת סוף היום ניתן להיכנס למוזיאון עד שעה לפני הסגירה, כדאי לתכנן מראש את היום שלכם כדי שתוכלו להספיק לראות אטרקציות נוספות באזור של המוזיאון

שאלות ותשובות בנוגע למוזיאון חלל החלומות בהוליווד (Museum of Dream Space Hollywood)

מחיר של כרטיס כניסה למוזיאון חלל החלומות בהוליווד הוא 84 שקלים לאדם, הכרטיס כולל כניסה ללא הגבלה למוזיאון, קחו בחשבון שהמוזיאון קטן יחסית ולא יכול להכיל כמות גדולה של אנשים לכן יכול להיות מצב שתצטרכו להמתין בכניסה למוזיאון.מוזיאון חלל החלומות בהוליווד פתוח כל ימות השבוע החל משעה 11:00 עד 20:00 בימי ראשון המוזיאון פתוח עד השעה 18:00, ניתן להיכנס למוזיאון עד שעה לפני הסגירה.מוזיאון חלל החלומות בהוליווד נמצא בכתובת: 8500 Beverly Boulevard, 90048 Los Angeles, ניתן להגיע ממרכז העיר באמצעות מטרו קו Metro J Line Silver) 910).כן ביקור במוזיאון חלל החלומות בהוליווד מאוד מומלץ למשפחות עם ילדים, זהו מוזיאון חביב במיוחד עם תערוכות יוצאות דופן מודרניות מאוד וכאלה שהילדים בהחלט יכולים להתחבר אליהן, מומלץ להזמין את הכרטיסים למוזיאון מראש במיוחד אם אתם מתכננים לבקר שם עם הילדים, ניתן להזמין את הכרטיסים עכשיו ולשלם עליהם במועד מאוחר יותר.

לחזור למשהו ספציפי?