חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים  מלונות

סיור קיאקים / סאפ במרינה דל ריי עם אריות ים

סיור קיאקים / סאפ במרינה דל ריי עם אריות ים

Marina Del Rey: Kayak and Paddleboard Tour with Sea Lions

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

סיור קיאקים / סאפ במרינה דל ריי עם אריות ים

מרינה דל ריי ממוקמת על קו החוף המקסים של לוס אנג'לס, עם מזג אוויר טוב לאורך כל השנה ומגוון פעילויות ימיות שהאזור מציע זהו אחד המקומות הפופולריים בלוס אנג'לס בעיקר בזכות הטבע והמגוון הגדול של חיות הבר.

אחת האטרקציות המובילות של מרינה דל ריי זהו סיור קיאקים, סאפ וסירות פדלים אחר אריות הים (Marina Del Rey: Kayak and Paddleboard Tour with Sea Lions), המים הרגועים של המרינה הם אידיאליים לטיולים וכאשר מגיעים אל בית הגידול הטבעי של אריות הים ההתרגשות בשיאה.

למה לצפות בסיור קיאקים במרינה דל ריי (Marina Del Rey: Kayak and Paddleboard Tour with Sea Lions)

הסיור לוקח אתכם אל קווי החוף היפים של מרינה דל ריי, המדריך שלכם לוקח אתכם לערוץ הראשי של מרינה דל ריי שם תוכלו לראות מגוון גדול של בעלי חיים כמו למשל דולפינים מגוון גדול של ציפורים וכמובן אריות הים המרשימים.

הנוף מסביב עוצר נשימה והשילוב של הסירות מסביב וקו החוף של המרינה הוא בהחלט חוויה מומלצת לכל המשפחה זוהי אחת הפעילויות האהובות על משפחות עם ילדים שמגיעים ללוס אנג'לס אשר רוצים לחוות את הטבע המקסים שלה.

מה צריך לדעת על סיור קיאקים במרינה דל ריי (Marina Del Rey: Kayak and Paddleboard Tour with Sea Lions)

סיור קיאקים, סאפ או סירות פדלים במרינה דל ריי הוא אחד הסיורים הפופולריים באזור, אתם יכולים לבחור באיזה כל שיט אתם רוצים, לאחר הדרכה קצרה אתם יוצאים אל סיור האורך שעתיים לאורך קו החוף של מרינה דל ריי במטרה לראות את אריות הים האצילים.

המחיר של הסיור הוא מאתיים שלושים שקלים לאדם בקנייה מראש באינטרנט והוא כולל, שייט של שעתיים עם מדריך צמוד, לאחר רכישת כרטיסים תקבלו אישור למייל ואתם מראים אותו בנקודת המפגש של הסיור שנמצאת במגרש החניה ליד מאדר ביץ', אמור להיות שם טנדר לבן של פורד עם מדבקות של החברה.

כאמור סיור קיאקים, סאפ או סירות פדלים במרינה דל ריי הוא חוויה אמיתית לכל המשפחה, אם זאת כדאי לקחת בחשבון שהסיור מתאים לילדים החל מגיל שמונה, כמו כן הסיור לא מומלץ לנשים בהריון, אנשים אשר שוקלים יותר ממאה ושלוש עשרה קילוגרמים גם לא יכולים לעשות את הסיור.

חשוב לדעת, הסיור נחשב לפעילות ברמה בינונית לכן אתם חייבים להיות בכושר סביר ומעלה וכמובן להיות בריאים, החברה מוסרת שיכול להיות מצב שלא תראו את חיות הבר מפני שאי אפשר להבטיח שהם יהיו שם בעת הסיור אך אם זאת הם מוסיפים בתשעים ותשע אחוז מהסיורים תוכלו לראות את אריות הים הגדולים.

מומלץ להגיע לבושים בבגדים נוחים, להביא בגדי החלפה מראש, כמו כן מומלץ להביא מגבת, חשוב להצטייד מפני השמש בקרם הגנה ולהביא משקפי שמש, Marina Del Rey: Kayak and Paddleboard Tour with Sea Lions זהו סיור מדהים ומומלץ במיוחד.

לחזור למשהו ספציפי?