חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים  מלונות

טיפוס על סלע במאליבו לוס אנג'לס

טיפוס על סלע במאליבו לוס אנג'לס

טיפוס על סלע במאליבו לוס אנג'לס

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

טיפוס על סלע במאליבו לוס אנג'לס

לוס אנג'לס ידועה בעיקר בזכות היותה בירת הסרטים הבינלאומית ובצדק זוהי עיר שנחשבת למובילה בתחום עם אולפני הקולנוע הכי גדולים בעולם, באופן טבעי חלק גדול מהאטרקציות בעיר מתרכזות בתחום הזה, אך ללוס אנג'לס יש עוד כל כך הרבה מה להציע מלבד זאת.

טיפוס על סלע במאליבו לוס אנג'לס לוקח אתכם אל לב הטבע של לוס אנג'לס הממוקמת בחלק הדרומי של ארצות הברית, כאשר מתכננים טיול לעיר המלאכים במיוחד אם אתם אוהבים טבע וקצת אקסטרים כדי לקחת בחשבון את הסיור המדהים שלוקח אתכם אל שיא השיאים של הטבע המדהים של לוס אנג'לס.

מה רואים בטיפוס על סלע במאליבו לוס אנג'לס

טיפוס על סלע בלוס אנג'לס זוהי הרפתקה של ארבע שעות של טיפוס על צוקים בפוינט דום מאליבו במערב לוס אנג'לס, הטיפוס נערך בקבוצות קטנות של ארבעה מטפסים בכל קבוצה, כמובן הוא מלווה במדריך צמוד מקצועי נמצא אתכם בכל הזמן.

אתם לא חייבים להיות מטפסי צוקים מקצועיים אך כמובן עליכם להיות בכושר טוב ומעלה, לפני שהטיפוס מתחיל אתם מקבלים קורס מזורז בו תלמדו איך צריך לטפס וגם הסבר על הציוד שאתם מקבלים, החברה המקיימת את הטיפוס מקפידה מאוד על כל הנהלים והתקנים המחמירים ביותר והמדריך המוסמך הוא לגמרי מקצועי בתחום.

מה צריך לדעת על טיפוס על סלע במאליבו לוס אנג'לס

כאמור הטיפוס לוקח ארבע שעות עד למעלה הצוק וחזרה אל המישור, לאורך כל הטיפוס אתם מקבלים נוף פנורמי של שלוש מאות שישים מעלות על רחבי לוס אנג'לס וכאשר אתם מגיעים אל נקודת השיא מומלץ להכין את המצלמות כדי להנציח את הרגע הבלתי נשכח.

המחיר של טיפוס על סלע במאליבו לוס אנג'לס בקנייה מראש באינטרנט הוא 665 שקלים לאדם והוא כולל, גישה אל פוינט דום מאליבו, מדריך מוסמך ומקצועי צמוד ואת כל הציוד הנדרש הכולל קסדה, נעלי טיפוס ורתמה לטיפוס.

לאחר הרכישה של הכרטיסים אתם מקבלים אישור למייל, אין צורך להדפיס את הכרטיסים אלא רק להראות אותם למדריך בנקודת המפגש אשר נמצאת בכתובת, Westward Beach Rd, Malibu, CA 90265, כאשר אתם מגיעים אל הכתובת עליכם לחפש טנדר בצבע צהוב עליו יהיו מדבקות שכתוב בהן (Rock n Rope).

על אף שאתם מקבלים מדריך צמוד חשוב להקפיד על הנהלים, כאשר אתם מגיעים אל נקודת המפגש תצטרכו לחתום על כתב ויתור, מומלץ לקרוא אותו במקום, במקרה ואתם פועלים בניגוד לכללים חשוב להדגיש שבמקרה כזה הטיפוס הוא באחריותכם האישית.

טיפוס על סלע במאליבו לוס אנג'לס זוהי חוויה מדהימה מתאימה לכל המשפחה, לחברים או לזוגות, זוהי דרך מצוינת להגיע קרוב אל הטבע המדהים של לוס אנג'לס ולראות את הנופים המדהימים, הטיפוס לא מתאים לבעלי מוגבלויות באופן טבעי, כדאי לקחת בחשבון שהסיור נחשב בין קל לבינוני, הוא מתקיים בקצב סביר כדי להתאים את היכולות של כל המשתתפים.

אז אם אתם מתכננים טיול ללוס אנג'לס ורוצים לראות את הטבע שלה תוך כדי פעילות מהנה אין ספק שטיפוס על סלע במאליבו לוס אנג'לס הוא אידיאלי עבורכם.

לחזור למשהו ספציפי?