חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים  מלונות

iFLY Hollywood מנהרת רוח לתעופת גוף בלוס אנג'לס

iFLY Hollywood מנהרת רוח לתעופת גוף בלוס אנג'לס

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

iFLY Hollywood מנהרת רוח לתעופת גוף בלוס אנג'לס

לוס אנג'לס היא עיר קצבית ודינמית וכל מי שמבקר בה מרגיש את האדרנלין של העיר הזאת, יש כל מיני דרכים לחוות אותה, כמובן שיש את האטרקציות הבולטות שקרוב לוודאי קשורות לעולם הקולנוע, אך לוס אנג'לס היא עיר מלאה בהפתעות ויש בה אטרקציות מדהימות כמו, איי פליי הוליווד (iFLY Hollywood First Time Flyer Experience)

אטרקציה יוצאת דופן וכיפית במיוחד בה כוח המשיכה הופך להיות לא רלוונטי, אטרקציה מושלמת לכל המשפחה, לזוגות או חברים שרוצים לבלות בצורה יוצאת דופן בלוס אנג'לס.

למה לצפות בחווית iFLY Hollywood First Time Flyer Experience

החוויה של איי פליי הוליווד היא משהו בלתי נשכח, זוהי מנהרת רוח אשר מתנגדת לכוח המשיכה ומרימה אתכם לגבהים בריחוף שכולו כיף טהור, למנהרות יש מאווררי ענק שנשבים רוח במהירות של שלוש מאות קמ"ש, מה שמאפשר לכם לרחף באוויר נגד כל חוקי כוח המשיכה.

זוהי חוויה שמתאימה ואף מומלצת לכל המשפחה כאשר הגיל המינימלי הוא שלוש שנים, ההתרגשות והאדרנלין שהסימולטור יוצר זוהי תחושה שלא תשכחו הרבה זמן בעיקר אם אתם ביחד כל המשפחה.

כמובן שלפני שהחוויה מתחילה אתם עוברים הדרכה מעניינת על איך צריכים להתנהג ומה אתם הולכים לעבור בתוך המנהרה, לאחר שנכנסים למנהרה אי אפשר שלא להתרגש, על אף שהחוויה נמשכת רק דקות ספורות רגעי האדרנלין וההתרגשות ישארו אתכם כנראה לכל אורך החיים, בהחלט חוויה מומלצת עבור משפחות עם ילדים.

מה צריך לדעת לפני ביקור ב - iFLY Hollywood First Time Flyer Experience

משך החוויה של איי פליי הוליווד (iFLY Hollywood First Time Flyer Experience) היא שעה וחצי, את כרטיס הכניסה מומלץ לקנות באינטרנט זה מקנה לכם מספר יתרונות, מחיר הכרטיס הוא 253 שקלים, לאחר שאתם קונים את הכרטיס אתם מקבלים אותו ישירות למייל שלכם, כאשר אתם מגיעים למקום אתם מראים אותו בכניסה.

הכרטיס כולל, פגישת הדרכה ואימון, ציוד טיסה הכולל חליפה משקפיים ואטמי אוזניים, קסדה והשכרת לוקרים כדי לשמור על הציוד האישי שלכם, כמו כן ניתן לבטל את הכרטיס עד עשרים וארבע שעות לפני המועד שנקבע לכם מראש.

פגישת אימון ציוד טיסה חליפה מעופפת משקפיים אטמי אוזניים נעליים קסדות סיוע אישי אחד על אחד ממדריך השכרת לוקרים 2 דקות זמן טיסה, החוויה לא מתאימה, לנשים בהריון, אנשים עם בעיות גב, אנשים עם בעיות לב ואנשים ששוקלים מעל מאה שלושים ושש קילוגרמים.

מומלץ להגיע למקום רבע שעה לפני המועד שנקבע לכם, הכתובת היא, 1000 Universal Studios Blvd V205, Universal City, CA 91608, ניתן להגיע באמצעות מטרו הקו האדום ממרכז העיר, כמו כן ניתן להגיע גם באוטובוס קו 70 או 106.

אם אתם מגיעים עם רכב יש באזור כמה מגרשי חנייה מחיר ממוצע של שעה חנייה הוא דולר וחצי, כמו כן חשוב לא לשכוח להביא תעודת זהות או דרכון הם בודקים את זה בכניסה למקום.

לחזור למשהו ספציפי?