חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים  מלונות

טיסת מסוק מעל לוס אנגלס

טיסת מסוק מעל לוס אנגלס

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

טיסת מסוק מעל לוס אנגלס

ביקור בלוס אנג'לס זוהי חוויה מדהימה העיר האייקונית היא המקום המושלם לחופשה נוצצת, עם אינספור נקודות ציון שפשוט אסור לפספס, כאשר מתכננים את הטיול יש כמה מקומות שנחשבים לחובה אך ברור שאי אפשר להספיק לראות הכל ולעשות הכל.

טיסת מסוק מעל לוס אנג'לס לוקח אתכם לסיור המושלם מעל העיר ומעניק לכם מבט של ציפור על כל המקומות החשובים בעיר, הדרך הכי טובה לראות את לוס אנג'לס וגם הטיסה במסוק היא חוויה בפני עצמה, כאשר משלבים בין השניים אתם מקבלים חוויה בלתי נשכחת וגם את ההזדמנות לצלם את העיר מזווית יוצאת דופן.

מה רואים בטיסת מסוק מעל לוס אנג'לס

טיסת מסוק מעל לוס אנגלס זוהי הדרך הכי טובה לראות את העיר, הסיור אשר אורך שלושים דקות לוקח אתכם אל כל המקומות הכי חשובים ואייקונים של לוס אנג'לס, הסיור נערך בשעות הערב והוא נחשב לאטרקציה מעולה עבור זוגות רומנטיים, משפחות עם ילדים או חברים המגיעים לטיול בלוס אנג'לס.

כאמור טיסת מסוק מעל לוס אנגלס לוקח אתכם לאתרים הכי חשובים בעיר בין היתר תוכלו לראות ממעוף הציפור את,  מרכז העיר לוס אנג'לס, שלט הוליווד, אולפני יוניברסל, סנטה מוניקה, חופי האוקיינוס ​​השקט וקו החוף, קטלינה, הוליווד בול, בוורלי הילס, סאנסט סטריפ וציוני דרך מפורסמים.

חשוב לקחת בחשבון טיסה במסוק מתאימה לשלושה אנשים בלבד כך שאם אתם קבוצה גדולה יותר של אנשים תצטרכו להתחלק בטיסות שונות, טיסת מסוק מעל לוס אנגלס אטרקציה פופולרית במיוחד לכן מומלץ להתכונן לחוויה מראש ולרכוש את הכרטיסים עוד בשלב של התכנון.

כרטיסים ומידע חשוב על טיסת מסוק מעל לוס אנג'לס

את הכרטיסים לטיסה כדאי לקנות באינטרנט מפני שזה מעניק לכם מספר יתרונות בולטים, המחיר של הכרטיס הוא אלף שישים ושבע שקלים לאדם והוא כולל טיסה של שלושים דקות מעל שמי לוס אנג'לס דרך נקודות הציון הכי חשובות ומרכזיות ברחבי העיר.

לאחר רכישת הכרטיס אתם מקבלים את האישור למייל שלכם, כאשר אתם מגיעים לנקודת המפגש תצטרכו להראות אותו שם, כאשר אתם קונים את הכרטיס באינטרנט אתם יכולים לבטל אותו עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הטיסה, כמו כן ניתן להזמין עכשיו ולשלם עד שבעים ושתיים שעות לפני הטיסה.

טיסת מסוק מעל לוס אנג'לס מתאימה כמעט לכולם אם זאת יש כמה הגבלים, הטיסה לא מתאימה לאנשים אשר שוקלים יותר ממאה שלושים ושש קילו, הסיור לא יוצא בכל תנאי מזג האוויר ובמקרה של מזג אוויר סוער הסיור ידחה או שכל כספכם יוחזר לכם.

הסיורים יוצאים מנמל התעופה בוב הופ בברבנק, עליכם להגיע לפחות רבע שעה לפני המועד שנקבע, אתם גם עוברים הדרכה קצרה על איך צריך להתנהל בזמן הטיסה, מבחינת בטיחות החברה עומדת בכל התקנים המחמירים ביותר הסיורים יוצאים כבר שנים רבות והם נחשבים להצלחה מסחררת.

 אין ספק שטיסת מסוק מעל לוס אנג'לס זוהי אחת האטרקציות הכי טובות בעיר, היא מאוד אהובה על משפחות עם ילדים וגם על זוגות רומנטיים, אז אם אתם מגיעים לטיול בלוס אנג'לס מומלץ בחום לעשות את הסיור המעולה שגם יכול לתת לכם רעיונות להמשך הטיול לאחר שראיתם את העיר ממעוף הציפור.

שאלות ותשובות בנוגע לטיסת מסוק מעל לוס אנג'לס

יש כמה דילים וחבילות אבל המחיר הממוצע של חווית הטיסה במסוק מעל שמי לוס אנג'לס הוא 1067 שקלים באינטרנט, הכרטיס כולל טיסה של שלושים דקות מעל נקודות הציון החשובות והמרכזיות של העיר לוס אנג'לס, זוהי אטרקציה מאו פופולרית לכן מומלץ לרכוש את הכרטיסים מראש.

נקודת המפגש של טיסת מסוק מעל לוס אנג'לס נמצאת בכתובת: Atlantic Aviation, 10750 Sherman Way, Burbank, יש להגיע למשרד של החברה אורביק אירו, חשוב להגיע לפחות רבע שעה לפני המועד של הטיסה.

בעיקרון כן המגבלה היחידה היא שאנשים במשקל של יותר ממאה שלושים ושש קילוגרמים לא יכולים לעלות על הטיסה מתאמי בטיחות, מלבד זאת הטיסה מתאימה לכולם והיא מאוד אהובה על משפחות עם ילדים וזוגות רומנטיים.

כן החברה נוקטת בכל אמצעי הבטיחות הנדרשים והיא עומדת בכל התקנים המחמירים, הטיסות יוצאות כבר המון שנים והן נחשבות לבטוחות מאוד.

לחזור למשהו ספציפי?