חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים  מלונות

Giant's House at World of Illusions

Giant's House at World of Illusions

הבית הענק בעולם האשליות חוויה מושלמת למשפחות

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

Giant's House at World of Illusions

העיר לוס אנג'לס בקליפורניה מכסה שטח עצום, כך שזה לא צריך להפתיע שיש שם מגוון כזה גדול של אטרקציות תיירותיות מושלמות. לוס אנג'לס היא עיר מגוונת מבחינה תרבותית, סצנה קולינרית משגשגת, קניות, מוזיאונים יוצאי דופן ואטרקציות משפחתיות בשילוב של  שמש בשפע ומזג אוויר נעים כמעט כל השנה.

עבור משפחות רבות מכל רחבי העולם לוס אנג'לס היא יעד מעולה וכמעט לאורך כל השנה הם מגיעים בהמוניהם, הכמות הגדולה של האטרקציות עיתים יכולה להיות מעט מבלבלת שיש כל כך הרבה אפשרויות ולא רוצים לפספס משהו חשוב. 

אחת האטרקציות שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם לפספס היא הבית הענק בעולם האשליות לוס אנג'לס (Giant's House at World of Illusions). המקום בו תשאלו את עצמכם האם אתם התכווצתם או שהעולם פשוט נהיה ענק. החוויה של ביקור בבית הענק במוזיאון עולם האשליות בלוס אנג'לס היא פשוט מדהימה ומומלצת לכל המשפחה.

הבית הענק בעולם האשליות המקום בו המציאות פוגשת את הדמיון

עולם האשליות בלוס אנג'לס מציג ארבע חוויות ייחודיות. כאשר אחת השוות ביותר זהו בית הענק אשר יעוות את תפיסת המבקרים ויגרום להם לתהות אם כיווצו אותם לגודל של נמלה. בבית הענק, תמצאו סופגנייה בגודל של משאית מפלצתית, פיצה בגודל עצום והמבורגר ענק שמתאים להאכלה לקינג קונג.

התערוכה של הבית הענק מספקת הנאה מרובה כיף וצחוקים כאשר אתם עוברים בין שלושים ואחת מוצגים שונים שכל אחד מהם יותר מיוחד מהשני. אם בא לכם לראות את הפחית הכי גדולה בעולם צעצוע שלפי הגודל שלו מתאים יותר לקינג קונג מאשר לבני אדם או את זוג הנעליים הגדולות ביותר בעולם תוכלו לראות אותם בבית הענק בעולם האשליות (Giant's House at World of Illusions)

סיור בבית הענק זוהי ללא ספק הזדמנות מצוינת לצלם את התמונות הכי מיוחדות מהטיול ללוס אנג'לס, תמונות לא שגרתיות שישאירו לכם זיכרון מתוק מהביקור בבית הענק בעולם האשליות לוס אנג'לס. 

מידע שימושי על הבית הענק בעולם האשליות לוס אנג'לס

הבית הענק בעולם האשליות הוא מקום מושלם למשפחות עם ילדים ואחד המקומות הפופולריים בלוס אנג'לס, מדי שנה מבקרים שם אינספור תיירים מכל רחבי העולם, לכן את הכרטיסים שלכם מומלץ לקנות מראש באינטרנט.

מחיר של כרטיס כניסה לבית הענק באינטרנט יעלה לכם מאה וארבעה שקלים לאדם, הכרטיס כולל כניסה לכל התערוכות והמוצגים של הבית הענק, ניתן לשדרג את הכרטיס ולהוסיף כניסה לאטרקציות נוספות של עולם האשליות כמו למשל הבית ההפוך, אטרקציה מושלמת לכל המשפחה.

אין צורך להדפיס את הכרטיסים, כאשר אתם מגיעים לקופות של המקום יש להציג את הכרטיס שם. כמו כן הכרטיס כולל גם אפשרות של ביטול עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הביקור שלכם, האטרקציה מתאימה לכל הגילאים וכמו כן היא גם נגישה לבעלי מוגבלות וכסא גלגלים.

מה זה הבית הענק? האם כדאי לבקר עם ילדים? כל מה שרציתם לשאול על הבית הענק בלוס אנג'לס

עולם האשליות זהו מוזיאון עם ארבע אטרקציות מרכזיות, אחת האטרקציות הבולטות זהו הבית הענק. המקום בו אתם תרגישו קטנטנים עם תערוכה של שלושים ואחת מוצגים ענקיים כמו סופגניית ענק או המבורגר שמתאים בגודל שלו לקינג קונג. זוהי אטרקציה מושלמת לכל המשפחה בלב ליבה של לוס אנג'לס.

את כרטיס הכניסה שלכם מומלץ לקנות מראש באינטרנט, המחיר של הכרטיס הוא 104 שקלים לאדם, הכרטיס כולל כניסה לכל התערוכות של הבית הענק, כמו כן ניתן לשדרג את הכרטיס בכניסה לשאר התצוגות של עולם האשליות. במידה ואתם מעוניינים לבטל את הכרטיס מכל סיבה שהיא ניתן לעשות זאת עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הביקור שלכם.

הבית הענק בעולם האשליות נמצא בכתובת: 6751 Hollywood Blvd, 90028, Los Angeles, ניתן להגיע בקלות מרחבי העיר באמצעות תחבורה ציבורית, במידה ואתם מגיעים עם רכב יש חניון בתשלום במקום.הבית הענק פתוח כל ימות השבוע החל מהשעה 11:00 עד השעה 22:00, שימו לב כניסה אחרונה לקום היא עד שעה לפני הסגירה, מומלץ להשקיע בביקור לפחות שעה אחת.

לחזור למשהו ספציפי?