חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים  מלונות

פארק האגם אקו – Echo Park Lake

פארק האגם אקו – Echo Park Lake

Echo Park Lake

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

פארק האגם אקו – Echo Park Lake

פארקי שעשועים, מרכזי קניות וקניונים, שדרות הוליווד המפורסמות, אינספור אטרקציות תיירותיות, סיורים, מוזיאונים, פעילויות ועוד כל כך הרבה דברים לראות ולעשות. ככל הנראה מדובר על לוס אנג'לס העיר המדהימה שכל כך כיף לטייל בה. בכל טיול שיש כל כל הרבה אטרקציות לעיתים צריך גם פינה להרגע להוריד הילוך ולהנות מהרגע.

פארק אקו לייק (Echo Park Lake), הוא בדיוק המקום לעשות את זה, הפארק אשר פתח את שעריו בסוף המאה התשעה עשר הוא מרכזי קהילתי פנינת טבע ירוקה בלב העיר, עם מגוון של חי וצומח וכמובן אגם גדול ומקסים. דרך טובה לחקור את הפארק היא באמצעות שייט בסירת פדלים בצורה של ברבור.

השייט אשר מתקיים באגם הוא אידיאלי לזוגות רומנטיים או משפחות עם ילדים שרוצים להוריד קצת הילוך ולהנות יחד בחוויה נעימה ורגועה. אז אם אתם מתכננים טיול ללוס אנג'לס אל תפספסו את החוויה, בקרו בפארק אקו לייק עם שייט בסירת פדלים מגניבה בצורה של ברבור.

לחקור את אגם אקו בסירת פדלים בצורת ברבור

פארק אקו לייק הוא יעד ידידותי מעולה למשפחות עם נוף מקסים על קו הרקיע של מרכז העיר, פרחי לוטוס ומזרקות יפיפיות. האגם שפעם שימש כמקור מי שתייה, הפך לפארק של פנאי ובידור עבור התושבים המקומיים שיכלו לברוח מההמולה של העיר ולהירגע בטבע מקסים.

בפארק יש המון מה לראות ולעשות, אם זה טיול רגלי או באופנים בשבילי הפארק או סתם לשבת להירגע בצל של העצים העתיקים. האטרקציה הפופולרית ביותר בפארק במיוחד עבור זוגות רומנטיים או משפחות עם ילדים זה שייט בסירת פדלים, הסירות בפארק הן בצורת ברבור ענק במבט מסביב לפארק זהו מחזה מרהיב.

שייט בסירת פדלים באגם אקו זוהי דרך נפלאה לחקור את האגם ואת הפארק, לראות מקרוב את מזרקת אקו האייקונית ולהנות מהטבע המרהיב ובעלי החיים מסביב. מאוד קל לשוט ולתמרן בסירות כך שאפילו ילדים יכולים לעזור בפידול ולהרגיש כמו גדולים. השייט כולל גם משחקים חברתיים כמו טריוורה ומצא את המטמון באפליקציה ייחודית של הפארק.

מידע שימושי על שייט בסירת פדלים באגם אקו

כאמור פארק אקו לייק הוא יעד אולטימטיבי למשפחות עם ילדים שמגיעים לטייל בלוס אנג'לס. הפארק המקסים הוא פנינת טבע בלב העיר, האטרקציה המרכזית של הפארק זהו שייט בסירת פדלים עם סירה בצורה של ברבור (Echo Park Lake: Swan Pedal Boat Rental)

את השייט מומלץ להזמין מראש באינטרנט ולחסוך לעצמכם את כל הכאב ראש של המתנה בתור בעיקר ביום חם. מחיר של כרטיס הוא ארבעים שקלים לאדם, הכרטיס כולל, השכרת סירות ברבור סגורה עם חופה עליונה במשך שעה, חגורת הצלה והוראות בטיחות על ידי מדריך מוסמך. 

כמו כן תוכלו להוריד קוד קיו אר בפארק ולשחק מצא את המטמון ומשחק טריוויה שמלמד אתכם על ההיסטוריה המעניינת של האגם והפארק. את הקוד תוכלו לקבל כאשר אתם לוקחים את הסירה. את הכרטיס ניתן להזמין היום ולשלם עליו במועד קרוב לשייט, כמו כן הכרטיס גם כולל אפשרות של ביטול עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של השייט.

השייט בטוח לחלוטין והאגם רגוע, לפני שהשייט מתחיל את מקבלים הדרכה על ידי שייט מוסמך, כמו כן למען הבטיחות, מקבלים אפודת הצלה מאושרת על ידי משמר החופים האמריקאי ואפשר לצאת לשייט, חשוב להביא תעודת זהות ואת הטלפון ממנו בוצעה ההזמנה כדי לתקף את הכרטיסים במשך השייט תוכלו לצלם תמונות מרהיבות של האגם והפארק, ולהנציח את החוויה המיוחדת.

מתכננים טיול ללוס אנג'לס, מחפשים חוויה רגועה? שייט בסירת ברבור באגם אקו פארק כל מה שחשוב לשאול

לוס אנג'לס היא עיר בהילוך גבוה יש בה אינספור אטרקציות מלהיבות, אך מדי פעם צריך גם להירגע ולנוח ואיזה דרך טובה יותר משייט בסירת ברבור באגם המקסים של אקו פארק פנינת טבע מדהימה בלב העיר לוס אנג'לס. זהו שייט בן שעה מאוד מומלץ לזוגות רומנטיים או משפחות עם ילדים שמגיעים לטייל בלוס אנג'לס.

את הכרטיסים לשייט מומלץ לקנות מראש באינטרנט, זה יחסוך לכם לא מעט זמן וגם כסף. המחיר של הכרטיס הוא 40 שקלים לאדם, הכרטיס כולל, שייט באורך של שעה בסירת ברבור מקורה, חגורת הצלה ומדריך שעושה לכם הדרכת בטיחות לפני השייט.

נקודת המפגש של השייט נמצאת בכתובת: 751 Echo Park Ave, Los Angeles, CA 90026, השייט יוצא מהצד המערבי של האגם ותוכלו למצוא את המקום בקלות לאחר שתראו מרחוק את הסירות.

פארק אקו לייק לוס אנג'לס הוא המקום המושלם לברוח מההמולה של העיר לאזור של טבע ירוק ומקסים, אל תפספסו טיול בשבילי הפארק תוכלו ליהנות מהטבע המדהים ולצלם לא מעט תמונות, באזור של הפארק יש שכונות תוססות עם ברים, מסעדות ובתי קפה.

לחזור למשהו ספציפי?