חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים  מלונות

סיור קולינרי בדאון טאון של לוס אנג'לס

סיור קולינרי בדאון טאון של לוס אנג'לס

סיור קולינרי דאון טאון לוס אנג'לס

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

סיור קולינרי בדאון טאון של לוס אנג'לס

לוס אנג'לס בירת הסרטים הבינלאומית עיר נוצצת, אחת הערים המפורסמות ביותר בעולם היא גם בירה קולינרית מדהימה עם מסורת של אוכל כמו שרק האמריקאים יכולים ויודעים ליצור, סיורים תיירותיים בלוס אנג'לס הם דבר מאוד פופולרי אך אחד הסיורים הטובים והמומלצים ביותר זהו סיור קולינרי בדאון טאון של לוס אנג'לס

מה יותר טוב ללכת אחרי הבטן ולמצוא את המקומות הכי טובים לאכול בלוס אנג'לס ועל הדרך גם ללמוד על ההיסטוריה הקולינרית המאוד מעניינת של עיר המלאכים לוס אנג'לס.

מה זה סיור קולינרי בדאון טאון של לוס אנג'לס

סיור קולינרי בדאון טאון של לוס אנג'לס זהו סיור רגלי באורך של שלוש שעות ברחבי לוס אנג'לס, הסיור המודרך לוקח אתכם אל הנקודות הקולינריות המובילות בעיר, כמובן סיור קולינרי בדאון טאון של לוס אנג'לס כולל גם טעימות.

לוס אנג'לס מלא במקומות חשובים הסיור הקולינרי לוקח אתכם ללא מעט נקודת ציון חשובות בעיר כמו לדוגמא מלון בולטימור עם עבר עשיר של מפורסמים שנהגו להתארח בו, בניין ברדבורי מבנה ייחודי שנחשב לאחד הסמלים של העיר.

אחת מנקודות השיא של הסיור זהו ביקור בשוק ההיסטורי גרנד סנטרל כולל טעימות של אוכל טרי במיוחד, במשך הסיור המדריך מסביר לכם בצורה עניינית אך מבדרת על כל מקום בו אתם נמצאים, הוא לוקח אתכם אל המסעדות הנחשבות לטובות ביותר בלוס אנג'לס כולל מאפיות וותיקות מסעדות אתניות וגם למפעלי מזון ממותגים שעשו היסטוריה בעולם האוכל הבינלאומי. 

בסיור תקבלו טיפים מעולים שבדרך כלל רק המקומיים יודעים עליהם מהמדריך, כך שתוכלו לקחת אותם ולתכנן לעצמכם את המשך הטיול

מה צריך לדעת על סיור קולינרי בדאון טאון של לוס אנג'לס

את הכרטיסים לסיור מומלץ לקנות מראש באינטרנט זה מעניק לכם כמה יתרונות, המחיר של הכרטיס הוא מאתיים עשרים וחמישה שקלים, והוא כולל סיור בן שלוש שעות עם מדריך וטעימות במסעדות המובילות בעיר, קנייה של כרטיס לסיור באינטרנט אתם גם יכולים לבטל אותו במקרה הצורך עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הסיור.

לאחר הרכישה אתם מקבלים את הכרטיס לטלפון הנייד שלכם ותצטרכו להראות אותו למדריך כאשר אתם מגיעים אל נקודת המפגש, אם יש לכם מגבלות מסוימות כמו גלוטן או שאתם צמחוניים יש להודיע זאת בעת רכישת הכרטיסים כדי שהם יוכלו להתארגן מראש.

מסלול הסיור הוא קבוע וידוע מראש אך יכולים להיות שינויים מסוימים מדי פעם לפעם, סיור קולינרי בדאון טאון של לוס אנג'לס נחשב לפופולרי מאוד לכן מומלץ להזמין אותו עוד בשלב התכנון של הטיול שלכם מפני שיש ביקוש מאוד גדול יכול להיות שאם תחכו לרגע האחרון לא ישארו לכם כרטיסים.

במקרה ואתם רוצים לעשות את הסיור עם הילדים שימו לב שזה סיור ארוך יחסית והולכים הרבה ברגל לכן לא בטוח שהסיור מתאים לילדים קטנים אך עבור בני נוער זהו סיור מומלץ מאוד, בכל מקרה במיוחד אם אתם מגיעים עם הילדים מומלץ מאוד להתארגן מראש ולקנות כרטיסים עוד בשלב התכנון של הטיול זה יחסוך לכם כסף זמן וכאב ראש מיותר.

שאלות ותשובות בנוגע לסיור קולינרי בדאון טאון של לוס אנג'לס

המחיר של סיור קולינרי בדאון טאון של לוס אנג'לס הוא 225 שקלים, והוא כולל סיור באורך של שלוש שעות עם מדריך צמוד, ביקור באתרים חשובים בעיר וכמובן ביקור במסעדות ומאפיות מפורסמות ברחבי העיר כולל טעימות.

הסיור ייפגש מול מאפיית (Pitchoun), אשר נמצאת בכתובת: 545 S Olive St, לוס אנג'לס, CA 90013, שימו לב יש להגיע למקום רבע שעה לפני המועד שנקבע ולהראות למדריך את הכרטיסים בטלפון שלכם.

כן בהחלט אך חשוב מאוד לעדכן את המידע הזה בעת רכישת הכרטיסים, לכן מומלץ לקנות את הכרטיסים מראש באינטרנט כדי שיהיה מספיק זמן להתכונן לבקשה שלכם.

הסיור לוקח אתכם נקודות ציון מרכזיות בלוס אנג'לס כמו לדוגמא בניין ברדבורי אחד הסמלים של העיר וגם למלון בולטימור המפורסם ועוד אתרים חשובים כמובן גם מסעדות פופולריות שבהם תוכלו גם לטעום מהאוכל הטעים

לחזור למשהו ספציפי?