חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים  מלונות

מסע בעקבות שחקני הוליווד – טיול במסוק

מסע בעקבות שחקני הוליווד – טיול במסוק

המרינה, סיור מסוק מעל המפורסמים של הוליווד

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

מסע בעקבות שחקני הוליווד – טיול במסוק

ככל הנראה הדרך הטובה ביותר לראות את לוס אנג'לס היא ממעוף הציפור, לכל אחת ואחד מאיתנו יש את יצר המציצנות אז אם כבר לעשות את זה אז לעשות את זה בגדול, טיול במסוק במסע בעקבות שחקני הוליווד זוהי אטרקציה מרגשת ומעולה לכל מי שמגיע לביקור בעיר הסרטים הנוצצת.

הסיור לוקח אתכם אל יעדים ונקודות ציון מרכזיות ברחבי העיר ומעל השכונות הכי מפורסמות שם מתגוררים לרוב שחקני קולנוע מפורסמים, מסע בעקבות שחקני הוליווד בסיור מסוק זוהי חוויה בלתי נשכחת ומאוד פופולרית בלוס אנג'לס לכן כדאי להזמין אליה מקומות מראש, אספנו עבורכם את המידע הדרוש עבור תכנון הסיור שלכם בשמי לוס אנג'לס.

למה לצפות בסיור מסוק בעקבות שחקני הוליווד

טיול במסוק בעקבות שחקני הוליווד זהו סיור בן חצי שעה אר לוקח אתכם לנקודות ציון הכי מעניינות ברחבי לוס אנג'לס, הסיור מתבצע בקו החוף של סנטה מוניקה ושאר חופי האזור, תוכלו לראות את מזח סנטה מוניקה המקסים מלמעלה ואת כל האנשים המטיילים שם.

הסיור נערך כמובן עם טייס מקצועי שהוא גם המדריך שלכם שמלמד אתכם על ההיסטוריה המעניינת של לוס אנג'לס דרך סיפורים ועובדות על הבתים המבנים והאנשים שהקימו אותה וגרים בה עד עצם היום הזה.

בסוף הסיור אתם עוברים מעל מרכז גטי החדש עם ארכיטקטורה מדהימה שנראית אף מרשימה יותר ממעוף הציפור, תעברו גם מעל בתי החוף המרהיבים לאורך קו החוף של פסיפיק פליסיידס שם מרוכזים בתים רבים של שחקנים מפורסמים.

מה צריך לדעת לפני שעושים טיול במסוק בעקבות שחקני הוליווד

כאמור סיור מסוק בעקבות שחקני הוליווד הוא סיור באורך של חצי שעה, המחיר של כרטיס עבור החוויה יעלה לכל שבע מאות שלושים ושבע שקלים והוא כולל, סיור מודרך של חצי שעה עם מדריך צמוד, לאחר הרכישה אתם מקבלים את האישור לטלפון שלכם ותצטרכו להראות אותו כאשר אתם מגיעים למקום.

שימו ב לאחר רכישת הכרטיסים אתם מקבלים את מועד הטיסה אך את המועד הסופי אתם תקבלו לאישור במייל שלכם, במקרה ואתם לא יכולים להגיע מכל סיבה שהיא ניתן לבטל את הכרטיס עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הטיול, הסיור במסוק הוא אינטימי והוא מתאים לשניים עד שלושה אנשים מקסימום, כמו כן יש הגבלה על אנשים אשר שוקלים יותר ממאה שלושים ושש קילוגרמים.

במקרה של מזג אוויר שלא מאפשר את הטיסה תקבלו מועד חלופי לטיול ואם זה לא מתאים אתם יכולים לדרוש את כל כספכם חזרה, חשוב להביא לסיור תעודה מזהה או דרכון לכל אחד מהמשתתפים בטיסה, ניתן לצלם תמונות לאורך הטיסה ולמעשה אתם מקבלים זוויות צילום מדהימות אז ממש לא כדאי לשכוח את המצלמה ולפספס את ההזדמנות.

מומלץ לתכנן את היום שלכם מראש הטיסה לוקחת חצי שעה וכולל את ההדרכה וכל התהליך זה לוקח משהו כמו שעה עד שעה וחצי לכן כדאי לתכנן להספיק אטרקציות נוספות באזור או לבקר באזור אחר של העיר כדי לנצל את היום כמו שצריך.

מגיעים ללוס אנג'לס? רוצים לראות איפה גרים שחקני קולנוע? כל מה שחשוב לשאול על מסע בעקבות שחקני הוליווד - טיול במסוק

המחיר של הסיור הוא 737 שקלים לאדם והוא כולל סיור של חצי שעה ברחבי לוס אנג'לס מעל רצועת החוף המדהימה של העיר, הסיור כולל גם הדרכה קצרה לפני, במקרה ואתם צריכים או רוצים לבטל את הסיור תוכלו לעשות זאת עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הטיסה.

נקודת המפגש של הסיור נמצאת בכתובת: 10660 Sherman Way, Burbank, CA 91505, ניתן להגיע ממרכז העיר באמצעות אוטובוס מספר קו 296, אם אתם מגיעים עם רכב יש באזור מגרש חנייה גדול ובדרך כלל גם יש בו מקומות רבים.

יש כמה הגבלות על אנשים מסוימים אשר שוקלים יותר ממאה שלושים ושש קילו לא יכולים לעשות את הסיור.

כן בהחלט החברה שעושה את הסיור קיימת כבר עשרות שנים ומעסיקה אך ורק טייסים מקצועיים הם עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר והסיור נחשב לבטוח ביותר.

לחזור למשהו ספציפי?