חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים  מלונות

טיול במסוק מעל בברלי הילס והוליווד

טיול במסוק מעל בברלי הילס והוליווד

טיול במסוק מעל בברלי הילס והוליווד

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

טיול במסוק מעל בברלי הילס והוליווד

טיול ללוס אנג'לס זוהי חוויה בלתי נשכחת, העיר הגדולה והנוצצת מכילה כל כך הרבה סמלים אייקוניים שטיול בעיר יכול להרגיש לפעמים כאילו אתם באמת נכנסתם לתוך אחד הסרטים ההוליוודים המפורסמים, כאשר מגיעים ללוס אנג'לס אי אפשר לא לבקר באתרים החשובים והמרכזיים שלה כמו בברלי הילס והוליווד.

דרך נפלאה ויוצאת דופן לראות את השכונות המפורסמות היא באמצעות טיול במסוק מעל בברלי הילס והוליווד, סיור מודרך שלוקח אתכם אל נקודות הציון הכי חשובות של בברלי הילס והוליווד ממעוף הציפור עם נופים מדהימים בתים של סלבריטאים וסמלים אייקונים של העיר לוס אנג'לס.

מה רואים בטיול במסוק מעל בברלי הילס והוליווד

טיול במסוק מעל בברלי הילס והוליווד הוא סיור מהנה ומודרך שלוקח אתכם אל מעל מקומות חשובים בעיר, אתם כמובן תראו את הסמל הנצחי של הוליווד השלט של הוליווד, תעברו מעל אולפני יוניברסל והאחים וורנר וכמובן תגיעו לשכונת בברלי הילס המפורסמת שם תראו בתים של מפורסמים ובתים מפורסמים בעצמם לאחר שהופיעו בסדרות מפורסמות כמו למשל הסדרה המצליחה בוורלי הילס 90210.

כאמור זהו סיור מודרך והטייס המקצועי והידידותי שלכם יעביר לכם הסברים על המקומות שאתם עוברים מעליהם הכל נעשה בצורה נעימה ומבדרת, כמובן שאתם עם אוזניות למניעת רעשים כך שזה נעשה באווירה וצאת דופן שרק מוסיפה עוד טעם לחוויה כולה.

קשה להסביר את התחושה שאתם מקבלים כאשר אתם נמצאים בגבהים כל האנשים תחתיכם נראים כמו נמלים הנופים המדהימים על העיר זוהי בהחלט אחת הדרכים הטובות ביותר לראות את האזור של בברלי הילס והוליווד עם כל הסמלים והמקומות האייקוניים שלהם.

מה צריך לדעת על טיול במסוק מעל בברלי הילס והוליווד

טיול במסוק מעל בברלי הילס והוליווד זוהי אטרקציה פופולרית עבור משפחות וגם זוגות רבים שמגיעים לוס אנג'לס ורוצים לראות אותה בצורה יוצאת דופן בעיקר את האזורים החשובים בברלי הילס והוליווד, את הכרטיסים לטיול מומלץ לקנות מראש באינטרנט.

מחיר של כרטיס לאדם הוא חמש מאות שמונים וחמישה שקלים והוא כולל: טיסה במסוק מעל בברלי הילס והוליווד במשך של עשרים וחמש דקות, אוזניות ביטול רעשי הסביבה, וסיור מודרך, הסיור עובר מעל נקודות ציון חשובות כמו פארק גריפית', השלט של הוליווד, בוורלי הילס, אולפני יוניברסל ועוד.

לאחר הזמנת כרטיסים אתם מקבלים את אישור ההזמנה במייל וגם את כל הפרטים לגבי הטיסה, ניתן להזמין היום ולשלם במועד מאוחר יותר, כמו כן במידה ותרצו מכל סיבה לבטל את הכרטיסים תוכלו לעשות זאת עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הטיסה.

*חשוב לדעת

חשוב לעקוב אחר הטיסה שלכם לאחר ההזמנה אתם מקבלים את כל הפרטים החשובים, פרטי הטיסה, המיקום המדויק שלה ועוד, חשוב לבדוק עשרים וארבע שעות לפני הטיסה מה קורה מבחינת מזג האוויר, האם הטיסה מתקיימת, במקרה של מזג אוויר שלא מאפשר טיסה יקבע לכם מועד טיסה אחר או שכל כספכם יוחזר אליכם תלוי מה תבחרו.

הטיסה מתאימה לשלושה אנשים בלבד לא כולל הטייס, כמו כן הטיסה אינה מתאימה לאנשים אשר שוקלים יותר ממאה שלושים ושש קילוגרמים.

שאלות ותשובות בנוגע לטיול במסוק מעל בברלי הילס והוליווד

המחיר של טיול במסוק מעל בברלי הילס והוליווד הוא 585 שקלים לאדם, הכרטיס כולל: טיסה של עשרים וחמש דקות מעל בוורלי הילס והוליווד ועוד אתרים מרכזיים באזור, אוזניות לסינון רעשי הסביבה ומדריך מלווה שמסביר לכם על המקומות שאתם רואים ועל ההיסטוריה של האזור.

הטיול יוצא מכתובת: 10750 Sherman Way, Burbank, CA 91505, יש להגיע למשרדי החברה (Orbic Air) הנמצאת בשדה התעופה בוב הופ בברבנק.

טיול במסוק מעל בברלי הילס והוליווד לוקח אתכם בשמי לוס אנג'לס מעל השכונות הכי מפורסמות, בבוורלי הילס והוליווד, הסיור עובר מעל נקודות ציון מרכזיות וחשובות כמו למשל האולפנים של האחים וורנר, כמו כן אתם עוברים מעל בתים של סלבריטאים כמו לדוגמא הבית המפורסם של ג'י זי וביונסה אחוזה ענקית שעולה תשעים מיליון דולר.

לאחר ביצוע ההזמנה באינטרנט אתם מקבלים את כל הפרטים החשובים, כמו כן תקבלו קישור לבדוק האם הטיסה מתקיימת חשוב לבדוק עשרים וארבע שעות מה הסטטוס של הטיסה.

לחזור למשהו ספציפי?