חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים  מלונות

מוזיאון ספינת הקרב איווה יו אס אס (USS Iowa)

מוזיאון ספינת הקרב איווה יו אס אס (USS Iowa)

עזרה עם תכנון החופשה בלוס אנג׳לס?

מוזיאון ספינת הקרב איווה יו אס אס (USS Iowa)

ספינת הקרב איווה יו אס אס (USS Iowa) אשר מוצגת כיום במוזיאון על שמה היא אטרקציה מדהימה בלוס אנג'לס בעיקר לחובבי התחום ולא רק, המוזיאון נמצא באופן קבוע ברשימת חמשת המוזיאונים המובילים בלוס אנג'לס והוא מושך אליו מיליוני תיירים אמריקאים ומכל רחבי העולם מדי שנה.

הספינה הובאה למוזיאון בשנת אלפיים ואחת עשרה ועד מהרה היא הפכה לאטרקציה מבוקשת מאוד, הספינה אשר שירתה את ארצות הברית בגאווה במלחמת העולם השנייה, במלחמת קוריאה וגם במלחמה הקרה כיום נחשבת למוקד עלייה לרגל.

ביקור במוזיאון ספינת הקרב בלוס אנג'לס (Battleship Iowa Museum: General Access Pass) לוקח אתכם למסע אל ההיסטוריה של ארצות הברית ותוכלו לראות מקרוב ולהבי כמה עוצמה יש למדינה המובילה בעולם, אספנו עבורכם מידע שיעזור לכם לתכנן את הביקור בלכם במוזיאון.

מסע אל ההיסטוריה של ספינת הקרב USS Iowa מה צריך לדעת

ספינת הקרב איווה יו אס אס היא אחת הספינות שצברו היסטוריה רבה לאורך השנים בהם היא תפקידה כספינת קרב שעזרה בלחימה של המלחמות הגדולות ביותר של ארצות הברית, בשנת אלפיים ואחת עשרה היא מצאה את ייעודה האחרון והפכה להיות מוזיאון פתוח לכל קהל המבקרים.

הסיור בספינה מאפשר לכם לראות מקרוב את כלי הנשק הענקיים, כאשר תהלכו על הסיפון תקבלו את הפרופורציות של הגדול המרשים של הספינה הענקית, כאשר תעמדו מול צריח אחד תוכלו לראות מקרוב ואף לגעת ברובה שש עשרה אינץ' קליבר חמישים וללמוד על דרכי הלחימה האפשריים של הספינה.

מלבד היות ספינת קרב פעילה ומשמעותית בלחימה ובשמירה על המולדת הספינה שימשה גם כספינת הקרב הנשיאותית של הנשיא פרנקלין ד. רוזוולט תוכלו לבקר בחדר שלו ולראות מקרוב איפה הוא ניהל את ענייני הקרב כמו כן תראו שם את האמבטייה הראשונה שהורכבה בספינה במיוחד עבורו.

כמובן שאתם מבקרים גם בסיפון של הקפטן שם תוכלו לראות מקרוב איך הפעילו את הספינה ואת הנוף אשר רואים מחלונות הסיפון המרהיב, הסיור ממשיך אל נקודות ציון נוספות של הספינה המורכבת תגיעו אל הירכתיים של הספינה כמו גם אל החרטום של תוכלו לראות בנוף חיות בר כמו למשל, כלבי ים, ברווזים ואולי אפילו דולפינים.

כרטיסים למוזיאון הקרב של איווה כולל דילוג על התור

סיור במוזיאון ספינת הקרב איווה (Battleship Iowa Museum: General Access Pass) לוקח אתכם אל לב ליבו של הסיפור ההיסטורי המדהים של הספינה ששימשה בעבר גם את נשיא ארצות הברית, כאשר אתם עולים לסיפון אתם מקבלים תדריך בטיחות קצר אך חשוב ולאחר מכן מתחיל הסיור עצמו.

כאמור זוהי אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בלוס אנג'לס והמוזיאון נמצא בדירוג בין חמשת המוזיאונים הכי מבוקשים בלוס אנג'לס, לכן כדאי להזמין כרטיס מראש באינטרנט מחיר של כרטיס כניסה לספינה עולה, שבעים ותשעה שקלים לאדם, לאחר הזמנת כרטיסים אתם מקבלים אישור הזמנה למייל ואתם מראים אותו בכניסה למקום שגם מקנה לכם דילוג על התור.

הכרטיס כולל כניסה כללית למוזיאון הקרב איווה יו אס אס (USS Iowa) שימוש באפליקציית (Vicky the Dog Hunt Scavenger) שמאוד עוזרת לכם לייעל את הביקור והיא מעניקה לכם מידע רב מעניין ורלוונטי, כמו כן הכרטיס כולל דילוג על התור מה שמקנה לכם להיכנס למוזיאון בלי לחכות בתורים הארוכים שיכולים להשתרך לאיטם.

כדאי לקחת בחשבון שחלק נכבד מהסיור בספינה נמצא באוויר הפתוח לכן כדאי להתכונן בהתאם, בימי שמש מומלץ להצטייד בבקבוקי מים, כובע, קרם הגנה ומשקפי שמש, הסור מאוד מתאים למשפחות עם ילדים וכמו כן המקום נמצא סמוך לאטרקציות רבות ותוכלו לתכנן לעצמכם את היום מראש ואולי אפילו לעשות שייט שיוצא לא רחוק מהמוזיאון.

שאלות ותשובות בנוגע למוזיאון ספינת הקרב איווה בלוס אנג'לס

מוזיאון ספינת הקרב איווה בלוס אנג'לס נמצא ברשימת חמשת המוזיאונים המובילים בלוס אנג'לס, זהו מוזיאון של ספינת קרב מפורסמת אשר השתתפה במלחמות הכי חשובות של ארצות הברית כמו כן זאת היית גם הספינה הנשיאותית של הנשיא, פרנקלין ד. רוזוולט

מחיר של כרטיס כניסה למוזיאון ספינת הקרב איווה עולה 79 שקלים לאדם והוא כולל, כניסה חופשית לספינת הקרב, שימוש באפליקציה של המוזיאון, דילוג על התור בכניסה לספינה ואפשרות ביטול עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הסיור.

מוזיאון ספינת הקרב בלוס אנג'לס נמצא בכתובת: Battleship IOWA Museum 250 S Harbor Blvd, San Pedro, CA 90731, ניתן להגיע ממרכז העיר באמצעות רכבת חשמלית קו (Metro J Line (Silver) 950)

כדאי לקחת בחשבון לפני הביקור בספינה שרוב הסיור מתקיים באוויר הפתוח, במידה ואתם מגיעים למקום בחורף כדאי להביא מטריה, ובעונת הקיץ מומלץ להצטייד בהתאם עם שתייה מרובה קרם הגנה, כובע ומשקפי שמש.

לחזור למשהו ספציפי?